Sayfa 10/186 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 73 - 80 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Thy maliyet kac bende hisse aldim kapanista.
    Dipten karanlık odadan sabah postalarım....şimdi dün sltına saldıranlar bugun panikle taramalı hibi satacak...ons 1555 olsaydı ful alırdım şimdi kararsızım...dipe yazarım en fazla 20 bin

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Dipten karanlık odadan sabah postalarım....şimdi dün sltına saldıranlar bugun panikle taramalı hibi satacak...ons 1555 olsaydı ful alırdım şimdi kararsızım...dipe yazarım en fazla 20 bin

Thy ve ekgyo da 6 bin , 26.84 den aldıgım malları 32 bin 26.9g den satarak 4 bin le toplam yarım saatte 10 bin kar....şimdi tekrar 26.86 malları bekliyom...

3. 26 30 da 65 bin aldım herkes döküldü bak akşama kaçtan satacam

4. Altın sadece jeopolitik risklerden dolayı değil. Aynı zamanda parasal genişlemeden dolayı da yükselecek.. Ama sürekli çıkmayacak arada böyle dökecekler..

5. Yatirim finans aldi sanslisin finan uzeirne oyniyir dikkat et

6. Adam tan 60 bin lot aldi saka gibi yahu. Isleri kesat birkac gundur. Ama altina daha verecekler. Yarina mal tasimamakla iyi etti.

7.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Adam tan 60 bin lot aldi saka gibi yahu. Isleri kesat birkac gundur. Ama altina daha verecekler. Yarina mal tasimamakla iyi etti.
    Sadece bugun 3.500 çarpıldım acımadı fazla...aslında iyi okuduk ama 26. 13 lere veren olmadı akşama yukarı yaptı....bugun tarımdışı istihdam var iyi gelecek gibi ..o yüzden agırlıklı usdtrf alacam...birazda bundan...

Bankalardaki DTH 6 Ocak itibarıyla 222.3 milyar doları geçerek yeni bir tarihi rekor kırdı. https://t.co/VoUp3VHca8

8.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Adam tan 60 bin lot aldi saka gibi yahu. Isleri kesat birkac gundur. Ama altina daha verecekler. Yarina mal tasimamakla iyi etti.
    Aksine okkalı bin puan düştü ve malım ucuzladı , yukarı fırsatlarda acısını çıkarırım...

Sayfa 10/186 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •