Sayfa 11/186 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Tortumlu var ya bos biri deilsin. Kesinlikle iyi bir girevin var. Iyi okuirsun piyasayi. Bence ekonomi isletme alaninda o. gorevlisi olabilirsin. Altinda dusus devam edermi sence. Ben biraz daha bekleyecem. Gun ici isleme devam ama

2.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Tortumlu var ya bos biri deilsin. Kesinlikle iyi bir girevin var. Iyi okuirsun piyasayi. Bence ekonomi isletme alaninda o. gorevlisi olabilirsin. Altinda dusus devam edermi sence. Ben biraz daha bekleyecem. Gun ici isleme devam ama
    6 dk sonra tdı açıklanacak...iyi bekliyorum ons düşer , dolar çıkar usdtr 2.750 tane aldım...ya herro ya merro

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tortumlu bu tortum erzurum torummu

4. Evt...
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Tortumlu bu tortum erzurum torummu

5. Nazar deydirdin...hayret son aylar tüm veriler iyi geliyordu çarşamba adp de iyi geldi ama cuma tdı ters yaptı beklenti altında gelince dolar düştü hafif ons geri tepti...dolar 3.86 geldi sonra tekrar 3.88 toparladı 3 bin zarar la sattık ama o kadarda etkilemedi zaten kötü veriyle dolar en fazla 10 kuruş düşer di....ons düşerse dipten alırım dedim tersi oldu...döndüm 26.23 den vakıf 12 bin verdi 26.32 yazdım finans kaptı...haftasonuna altınla girecektim herif alınca malsız kaldık....hayırlısı ...perşembe mb toplantısı var...
     Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    6 dk sonra tdı açıklanacak...iyi bekliyorum ons düşer , dolar çıkar usdtr 2.750 tane aldım...ya herro ya merro

6. Sanki bana en dusuk oran onvinde 1,5 dedi. Csni saolsun onbinde 1 buldum ben zaten. Sana yuzbinde 8 nasil verdiler ya.

7. Tartumlu onsubdusecek haftaya toplanti oncesi dolar hareketli olur acisini cikarirsin sen bugunun

8. Bugun mal aldık ama maliyetine verdik sabretsek akşama 5 bin kar ederdik nasip...şimdilik usdtrf ...ons yerine oturana kadar...

Sayfa 11/186 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •