Sayfa 112/186 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 889 - 896 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Fon net aktif degeri 707 lira civari olmali su anda. Uzerine 7 lira vergi primi koyunca 714 eder. Kim verecek 703 den de alacan. Faiz karari oncesi faiz artisina zorlamak icin arttiriyorlar dolari. Bunu bilenyen mi var. Kallavi faiz karari olacak olsa dolr 7.2 simdi. Piyasa fiyatlar herseyi onceden
    Dolar/ tl de gelinen seviyeden rahatsız olmaları lazım öncelikle. 3 haftada %6 değer kaybetti türk lirası. Ben vatandaş olarak rahatsızım. Tcmb olmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Faiz artisi kallavi olmazsa fiyatlanmis ola bilir. Ha faiz artisi gelir mi o bile muamma. Gosyerge degistirmeyip fonalmayi arttiracaklar belkide. Dolar endeksi yukselemey baslamadan diplerdeyoen cephane harcarler mi bilmiyorum. Dolar endeksi artarken daha cok ihtiyac olabilir. Yil sonuna dogru neler yapmis daha onceleri bakmak gerek. Dolar artmasin artik yeter hepimiz kaybedeiyoruz. Bizim dememizle olsa keske
    Cephane !! Hangi cephane üstadım 😂😂 Temmuz ayında iskontolu dolar sattırdılar. Ne bekliyorlardı, 6,85 lerden dolar satıp, 6,40 lardan almayı mı. Neyse, olan oldu. 2009-2013 yılları arasındaki para girişi olmazsa , TL kolay kolay değer kazanamaz. Ha, kazanmasını istemiyorda olabilirler. “ Rekabetçi kur” her gün değer kaybeden kurda demek değildir.

3. Gösterge değere yakın gldtrf denenebilir ama sn. trader ın dediği gibi volatilite artıyor. Günlük 30-40 dolar düşüşler akabinde aynı tepkiler çok fazla.

4. İki fonda da qnb göstergede robot çalıştırmıyor

5. Usdtrf de finans gözüktü. O bile alttan alma çabasında !!

6. Sanko disinda alici yok oda aldigini satmak icin ugrasiyor. Dun aksamki ve sabahki gibi hava olursa bakariz risk off mode

7.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Sanko disinda alici yok oda aldigini satmak icin ugrasiyor. Dun aksamki ve sabahki gibi hava olursa bakariz risk off mode
    Osmanlı. ..o benim....konuştum cüneytle...707 gösterge neden almıyorsunuz diye bakalım....yarın merkez faize dokunmazsa aynı adamlar 715 den saldıracak....bugun malları sattın yarına bırakmadın....nasip bakalım....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Dolar bu fiyattayken 714 den işlem görüyordu....akşama kadar beklerim bir akıllı gelir....infomu gedik mi işmi finansmı bakacagız....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 112/186 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •