Sayfa 122/186 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 969 - 976 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Tahmin ettiğim gibi....benim kriterlerim var dostum ona uymazsa ...herşey para değil....

Helalinden olsun az olsun öz olsun...

Hem dinen hemde ahlaken uymalı....
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Fiziki değil. Parite- ons- dolar/tl - endeks- hisse senetleri- petrol vb... enstrümanların vadeli opsiyonları. Vade tarihinde elinizde tutarsanız, kar varsa kar alıyorsunuz yoksa para sıfırlanıyor. Riski paranın sıfırlanma ihtimali. Gün içi trade ediyorsanız en azından likidite problemi olmuyor.
    SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Twiterda görüyorum onlarıda....dediğim gibi kapital mantıkla uygun ama işde biz daskapitaliz...
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Misal ons 1920 oldu. Burdan tepki bekliyorum, 10 dolar yukarı sallarım gün içi derseniz, denene bilir. Opsiyon olduğu için bir miktar erime oluyor. Sigorta primi gibi.

3.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Twiterda görüyorum onlarıda....dediğim gibi kapital mantıkla uygun ama işde biz daskapitaliz...

👍 anlaşıldı. Bakalım haftaya fonların makasını ve likiditeyi toparlarlarsa iyi olur. Bende satamama korkusundan alıma giremedim bugün. Bir anda kademeler kayboluyor. Mal elimizde kalıyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    anlaşıldı. Bakalım haftaya fonların makasını ve likiditeyi toparlarlarsa iyi olur. Bende satamama korkusundan alıma giremedim bugün. Bir anda kademeler kayboluyor. Mal elimizde kalıyoruz
    Aslında marjın açık olması bana uyar....bugun müjde bilinmezi bizi tuttu....haftaya oturur....marj açık kalsın

5. Garanti ve ziraat petkim ve tuprasdan battı....

6.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Garanti ve ziraat petkim ve tuprasdan battı....

800 diye haber yaptılar, 300 diye müjde verdiler. Olacağı buydu!!

7. Ülkenin para birimi türk lirasıda maşallah hisse senedi gibi inip çıkıyor. Geldi bu ülkede yatırım yap!!

8. Fitch, Türkiye'nin kredi notunu ''BB-' olarak teyit etti, görünümünü 'Durağan'dan 'Negatif'e revize etti. Foreks anketinde beklenti görünüm ve notun değişmeyeceği yönündeydi.

Sayfa 122/186 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •