Sayfa 140/186 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Natodan olumlu haber bekliyorlar....
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Doların düşme ihtimalinide düşünmek lazım.
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben yinede usdtffde malları koydum...ama erken koymusuz ....50 nin altina sarkmaz diyordum....

Ons ve gumusleri sutlayip ucuz usdtrf alalım....bugün +7 bin ....+ Beleş usdtrf
     Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Natodan olumlu haber bekliyorlar....

3. Usdtr de kenara çekildim. İzliyorum. Fazla mal yok elimde. Olan köşede dursun

4. Dolar hacı yatmaz gibi!!!

5. Cok sukur dolar yukseleni kirdi bugun. Yani bunun anlami dolar insallah dahada cok dusebilir. He simdi ne okuyor yine yukseliyor diyenlete teknik bakin derim. Kirdigi destege teyide geldi. 7479 civari. Teyit alip yarin dahada dusecek dolar bence. Dussun artik hepimizin hayrina dolarin dusmesi. Ben cok istiyorum acikcasi dusmesini

6. Sanko aldigin gumusleri nasil 4399 vermedin hayret ettim. Herkes verdi mali orada.

7.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Cok sukur dolar yukseleni kirdi bugun. Yani bunun anlami dolar insallah dahada cok dusebilir. He simdi ne okuyor yine yukseliyor diyenlete teknik bakin derim. Kirdigi destege teyide geldi. 7479 civari. Teyit alip yarin dahada dusecek dolar bence. Dussun artik hepimizin hayrina dolarin dusmesi. Ben cok istiyorum acikcasi dusmesini
    Vatandaş olarak bende biraz düşmesi gerek fikrindeyim. Sene sonu 6,75-80 ler olursa iyi bence.

8. Tebden 43.30 dan aldık...garantide aldı....30bin sattı....15 bin aldım...43.58 ortalamadan postaladik....fazla aç gözlü değilim....

Bugün fonla konuştum....60 bin lot elde var ve yarında 300 bin gelecek....artık doydu millet ve artık gumusdede at oynatma zamanı buna çok sevindim....

Çok pis al sat imkanı verecek....

Bu arada bugün usdtrfde iki ucunda gördüm robotun... 710 ile 715 idi...
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Sanko aldigin gumusleri nasil 4399 vermedin hayret ettim. Herkes verdi mali orada.

Sayfa 140/186 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •