Sayfa 15/186 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 113 - 120 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Gumuste obo boynu asahi kirildi 1769
    Goruldi bakmayin simdi 1788 lere tepkisine obo kirildi bencr hedef 17,3 lar olabilir. Gumis ons duserse altin ons seyredecek deil. Yalniz bugun gumuse gire cok guclu durdu. Yinede yarin sabahucuza mak sasirtmaz
    Sana 45 e satış yazdım almadın ...hata ettin bugun ilk defa 10 gün sonra finas mal aldu hemide 50 bin lot...bugunun kaz***** finas....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aramizda fark var torumlu ben teknik oynarim neden almadigimi sabah anlarsin. 45 degil 40 dannalirdim istesen 10 bin. Ama dolarda dusecek onsda

3. Aslinda sana mesaj yazacam nasil yazildigini bilsem

4. Bu arada gordum bugun sen kaybedince inan uzuluyorum ama agresif daliyorsun. Zaten artan grama sabah agresif alim yapmasan olurdu. Biliyirsun gece gram artinca sabah ucuza mal satan cok oluyor. Ama sen ouyasa fiyatindan bodozlama alim girdin.

5. Su anda 26,6 net aktif degeri var 24,4 dan dalnadigima coka az uzukuyirum. Bu hafta 24,4 daha ucuza alacam ins. Onsda dolarda dusecek insallah.

Ya arkadaşlar siz net aktif değerine yakın sabah alıp akşam artınca satıyorsunuz ve para kazanıyorsunuz sanırım.Peki düştüğü günlerde ne oluyor bilanço,sizin iş riskli değil mi cidden çözemedim olayı.

7. O dedigini tortumlu yapiyor benin yeni araci kredili alima izin vermiyor bunda. Param akdar alabiliyirum. Eski kuruma donesim var. Ama ozamanda komisyondan yamuluyirum. Torumlu daha rahat ediyir yenuli kurumun sayesinde. Eskiden pek rahat birakamzdim onu.

8. Hkm trade etmek riskli olabilir ana bazen oyle dayanilmaz firsatlat cikiyor ki bu tahtalarda elimde olnayan mali bike satasim gelior. Atiyorum adam yaziyor 7-8 kadene uste alisi. Neden satmayacaksinki. Biliirsunku 1-2 saat sonra daha ucuza alacaksin. Mesala sabah gumus satan osmanli kactan satmis bir bak uste yazarsin meraklisi cikar belki alir diye.

Ana benimde gumuste uzin vadeli olasim var sıktı artik alsat. Firsatida kaciricam gibine geliyor.

Sayfa 15/186 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •