Sayfa 169/186 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. ABD de işsizlik rakamları tekrardan artış trendine girdi...Yardım paketi konusu da hala muallakta... https://t.co/4w1XybcFsW

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. iyi carptilar bugun. dun zirvedeb verince mali her fiyat beles geldi. ama carpilduk iste gun sonunda. ama zgold vazgecmem. neden mi gldtr marji sifirladi hatta net aktifin 3-5 kademe usti ile islem gorurken. 10 kademe altan zgold bedava geldi. zaten aksama dogru zgold da marj markini sifirladi. yani tam net aktif degerinden islem goruyordu son zamanlarda. ben zgoldun net aktifin 50 kademe ustten islen gordugu gunleri cok gordum. hatta cogu zaman oyle net aktifin usunde islem girurdu. yeni yilla yilbasinda yine oyle olacak bence. yani altin 450 ken atiyorum 48 lerden islem gorudugu cok oldu.

3. net aktifin neden aktinda islem goruyordu. bence arzum halka arzi icin millete oara lazimdi. bunu bilen tahtacilar marji acti. yil sonu diye satan finmar vardi ucuzdan almak icin marji acti. ama satan satti. marji hemen kapadilar bugun zaten. yilbasinda onsdan beklenti buyuk. pazartesi fullueyip bekleyecem yoruldum artik.

4. arsum halka arzi bugun tamamlandi. bende girdim talebin cok akti gelecek gibi yuzde 3-5 ancak gelecek. milletin halak arz icin ayirdigi parasi hafta basi bosa cikacak gibi. bu para ciktigi yerlere geri girer bence yani hisse ve etf lere. mesala ben oyle yapacam. bosa cikan parama alcam zgold

5. Dedigim gibi marj sifirlandi hatta prinse var. Gldtr net aktif degerinin 17-20 kadene ustunde islem gorurken. Zgoold tan net aktif degerinden islem gorneye basladi.Hal boyle olunca da zgold beles geldi bana. Gldtr olanain yani mar ustu islemin tipkisinin aynisini hatta yeri gelir daha fazlasida ooabilir zgold da bekliyorum. bence oda net aktifin usu islem gorecek. gldtr net aktifin 20 kadene ustu almak isteneyen. simdilik tam netkatif degerinde ilsen gore ZGOLD gelebilir
    ..

6. harf hatasindan ben bile yukarida yazdigimi okuyamadim. ozetle gldtr net aktif degerinib 17 kadene ustu islem goruruken Zgold tam net aktif degerinden islem goruyor. yakin zamanda zgoldun da eskisi gibi net aktifin epeyce ustunde islem gormesini bekliyorum. zira 20 kademe ustunden gldtr almak istemeyen zgolda yonelebilir. zaten isi bilen adam neyi alacagini bilir. ha ben comu biliyorum sanki. yine gece gece carpildik o ayri mesele.

7. Gümüş ve onsun atistligi dxy +0.7 artana kadarmis....

Aşağıda ki habere bile tinmadi...

Biden:

-300 milyon ABD vatandaşı aşılanacak.

-Kongre’de hem fikir olursa, yeni bir stimulus (mali yardım paketi) sene başında çıkaracağız.

-Herkesin sağlık güvencesi olacak ve işsizlik yardımı alacak.

Söylemiştim böyle olacağını defaaten..

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. altin fonlarinda stipaj sifirlandi mart ayina kadar rahatiz. ama gumus fonu da dahilmi buna acaba.

Sayfa 169/186 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •