Sayfa 174/186 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Sanko şov topladı sattı....gümüşten 15 bin ustrfden 18 bin aldı sattı.....+33 bin....
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Doların pestili çıktı
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Sanko şov topladı sattı....gümüşten 15 bin ustrfden 18 bin aldı sattı.....+33 bin....

İyi yakalamışsınız. Güzelde tepki verdi dolar dipten.

3. Herkese selamlar, daha önce hiç byf alım-satımı yapmadım fakat son zamanlarda dikkatimi çekti ve yatırım fonlarına ek olarak byflerden de eklemek istiyorum ZPX30, ZPLIB, ZTM15 dikkatimi çekiyor bu byflerin konularına yazıcaktım bu mesajı fakat pek aktif kullanılmıyor gibi geldi bana ve buraya yazdım byflerin hacimlerine bakınca az gözüküyor hatta dün birinde 800 tl lik işlem olmuş gün boyunca ben bu byfleri satmak istediğimde karşılayacak birisi olmazsa, alıcı olmazsa nereye satabiliyorum byfyi bunu öğrenmek istemiştim tecrübeli arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum...

4. Robot alıcı var sen rahat ol....derinliğin yok galiba....istersen trilyonluk malın olsun alçısı ve satıcısı var....robot otomatik alıyor....hacim zayıf evet....
     Alıntı Originally Posted by Fondü Yazıyı Oku
    Herkese selamlar, daha önce hiç byf alım-satımı yapmadım fakat son zamanlarda dikkatimi çekti ve yatırım fonlarına ek olarak byflerden de eklemek istiyorum ZPX30, ZPLIB, ZTM15 dikkatimi çekiyor bu byflerin konularına yazıcaktım bu mesajı fakat pek aktif kullanılmıyor gibi geldi bana ve buraya yazdım byflerin hacimlerine bakınca az gözüküyor hatta dün birinde 800 tl lik işlem olmuş gün boyunca ben bu byfleri satmak istediğimde karşılayacak birisi olmazsa, alıcı olmazsa nereye satabiliyorum byfyi bunu öğrenmek istemiştim tecrübeli arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by Fondü Yazıyı Oku
    Herkese selamlar, daha önce hiç byf alım-satımı yapmadım fakat son zamanlarda dikkatimi çekti ve yatırım fonlarına ek olarak byflerden de eklemek istiyorum ZPX30, ZPLIB, ZTM15 dikkatimi çekiyor bu byflerin konularına yazıcaktım bu mesajı fakat pek aktif kullanılmıyor gibi geldi bana ve buraya yazdım byflerin hacimlerine bakınca az gözüküyor hatta dün birinde 800 tl lik işlem olmuş gün boyunca ben bu byfleri satmak istediğimde karşılayacak birisi olmazsa, alıcı olmazsa nereye satabiliyorum byfyi bunu öğrenmek istemiştim tecrübeli arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum...
    Ziraat Portföyün ürünleri baya yeni sayılır. Hacim pek yok evet. Eğer işlem yapmayı düşünüyorsanız, biraz kademeleri takip edin derim. Dayanak varlıktaki hareketlerin yatırım fonuna etkisini görmek lazım. Birde alım- satım arası makas var sanırım

6. Yuh !!!! Ons stopları patlattı !!

7. Adi herifler!!! Ons 1900 ü kırınca alacaktık ne güzel. Herifler direk pztesi 1958 e sürdü , ordan milleti mal sahibi yaptı.

8. İkinci stoplarda çalışıyor. Maşallah , gülle gibi düşüyor

Sayfa 174/186 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •