Sayfa 180/186 İlkİlk ... 80130170178179180181182 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. ewet onda. aslina trade edilecej tarafi da kalmadi. makum oyuncu geldiginden beridir gldtr de para kazanamiyorum. bana coj twrs trade edior.

Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Gldtr de mi ?

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hadi be kazanirken bile sevinememek bedava aldiklarim bedava gitti

3. Bu fonun batma riski varmı. Tasfiye olunca felan önceden haber veriliyormu.

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Bu fonun batma riski varmı. Tasfiye olunca felan önceden haber veriliyormu.
    Nasıl yani,altını var,takasbankta saklanıyor,bu altınlar lota çevrilip borsada satılıyor,batmak ne demek anlamadım.

Elinde altını var ,her yıl fon komisyonunu alıyor,sıfır zarar olasılığı olan bir iş,fon neden kendini tasfiye etsin ki,ederse de elbet paramız para.Takasbank ne kadar güvenliyse bu da o kadar güvenli.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Elinde altını var ,her yıl fon komisyonunu alıyor,sıfır zarar olasılığı olan bir iş,fon neden kendini tasfiye etsin ki,ederse de elbet paramız para.Takasbank ne kadar güvenliyse bu da o kadar güvenli.
    Tasfiye edilmiş borsa yatırım fonlarıda var. Ayrıca olaganüstü şartlar oluşup zararda yazabilir.

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Tasfiye edilmiş borsa yatırım fonlarıda var. Ayrıca olaganüstü şartlar oluşup zararda yazabilir.
    Tasfiye olunca fon muhteviyatı ne oluyor,el mi konuyor.Zarar nasıl oluyor,bunun sistemi altını rafineriden alıyor takasbanka saklanmak üzere yolluyor,tanımlanan altın karşılığı lotları borsada satıyor.Bu sistem nasıl batacak,bir örnekle açıklasanız.

1 tl geride kaldi

Sayfa 180/186 İlkİlk ... 80130170178179180181182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •