Sayfa 24/186 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 185 - 192 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Ons çıldırdı.Saat gecenin 02;10 lari .5 kilo altın olunca elinde adamın ons altının gece 02:00deki açılışına kadar bekledim.Dolar ise 6110 tlde .

Sabah düşmezse 29,10 TL üzerinde olacağız
    Hatip Ağam 5 kilo altın olunca artık senin borsan gece 02:00 de açılıyor. Gece mesaisine katulmissun ama uyuyup kalmissin.

Kalk Hatip Ağam ucuyoruuuuuuzz

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam 5 kilo altın olunca artık senin borsan gece 02:00 de açılıyor. Gece mesaisine katulmissun ama uyuyup kalmissin.

Kalk Hatip Ağam ucuyoruuuuuuzz
    Kalktım GAFUUUUUR......!!!!!

29,43 teyiz

3.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Kalktım GAFUUUUUR......!!!!!

29,43 teyiz
    Hatip Ağam ons 1670, dolar 6146

Ons ta 1680 krtik direnç diyor Abd li uzmanlar

4.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam ons 1670, dolar 6146

Ons ta 1680 krtik direnç diyor Abd li uzmanlar
    1681 direnç oldu.1677 deyiz

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    1681 direnç oldu.1677 deyiz
    1686 görüldü,dow future leri göçtü.ons ta 1682 deyiz .

Kaç kere dedim ,Bu coronavirus u dünya piyasalarında kopurtecekler .ABD borsalarının büyük düşüşü başladı BANA GORE .Bu benim yorumum sadece ,hiçbir finansal belgem yok.İssiz gucsuzun biriyim.Bakkal berber boyacı gibi bir yorum bu .Kimse etkilenmesin .

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    1686 görüldü,dow future leri göçtü.ons ta 1682 deyiz .

Kaç kere dedim ,Bu coronavirus u dünya piyasalarında kopurtecekler .ABD borsalarının büyük düşüşü başladı BANA GORE .Bu benim yorumum sadece ,hiçbir finansal belgem yok.İssiz gucsuzun biriyim.Bakkal berber boyacı gibi bir yorum bu .Kimse etkilenmesin .
    Hatip Ağam 1683 teyid .1680 i destek yapıyor .Dolar 6150 yi destek yapmaya çalışıyor .

Gldtr 29.80 üzerine atması lazım ama katarlilar cimri

7. Agalar neler oluyor, millet çıldırmış... Varsa yoksa kozall, gldtrf.. ... Neyseki ardyz bızı mahçup etmedi.. Ayrılıp bır mıktar pozisyon aldık.. Ne diyorsun altınların sultanı hatıp tr nın en buyuk rezervi sendeymış ne olur bu işi sonu.. İnşallah şu korana bıze bulaşmaz, ulke olarak bır o kaldı zaten...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Belgin Ma... ons altında artık 1700 üzerini bekliyorum önümüzdeki günlerde dedi şimdi.
    Gram altın i bilemem dedi.Cunku dolar/TL ye bağlı dedi.

Sayfa 24/186 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •