Sayfa 5/186 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    S.. menkul degerlerden 30000 bin kusur lotla islem yapan arkadas. Eger anlasmali degilse alim satimlarin. Gozun cok kara ama deli paraa kaldiriyirsun. Tebrik ederim. Hem usdtrf hem gmstr hem gldtr nasil idare ediyorsun. Tek kisimisiniz. Eger oyleysen ikinci kez tebrikbederim. Ama zannetmiyirum. En az iki kisisiniz bence. Yinede tebrik ederim. Cok ii kokluyorsunuz piyasayi. Saygilarimka 198
    Dostum tebrik ederim beni iyi yakalamışsın...bende seni ezberlemişimdir aracı kurumunu söyle...seni çıkarayım...

.çünkü alan satanları ezberledim gibi....bu arada gmstr gldtr de alış ve satışlara babalar gibi lotları yığan sanko dan işlem yapan herif benim...sonuç ta robata göre hareket ediyoruz ama aradaki marjdan al sat işin çerezi oluyor....bu arada bu sıralar işler iyi...20 günde 50 bin tl kazandım....

60 bin lota kadar mal kaldırırım...

Yalnız bi sanko daha var benden ayrı 10 bin lotluk tekerime çomak sokuyor

Fon kesilmesine gelince %10 kesiliyor ama daha önce zarar etmişsen %10 artı bakiye oluyor ne zaman artıya geçersen o zaman kesinti başlıyor....mesela bu düşüşde 285 den 267 lere ben 40 bin kaybetmiştim 4 bin alacagım vardı şimdi 50 bin kazanınca 4 ay sonra artık artıya geçtiğimizden kesinti başladı....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    S.. menkul degerlerden 30000 bin kusur lotla islem yapan arkadas. Eger anlasmali degilse alim satimlarin. Gozun cok kara ama deli paraa kaldiriyirsun. Tebrik ederim. Hem usdtrf hem gmstr hem gldtr nasil idare ediyorsun. Tek kisimisiniz. Eger oyleysen ikinci kez tebrikbederim. Ama zannetmiyirum. En az iki kisisiniz bence. Yinede tebrik ederim. Cok ii kokluyorsunuz piyasayi. Saygilarimka 198
    3 ünüde aynı anda idare ediyorum birde ders anlatıyorum...ders programımda seanslara göre...

3. Burada işlem yapan adamlar:

Osmanlıda bir 3.500 lotluk, gedikten bir 30 bin lotluk...işden 3 tane ayrı ayrı 20 bin lotluk, sankodan 10 bin lotluk.garantide 30 bin lotlum..atadan 25 bin lotluk...oyakda 30 bin lotluk ( bu sıralar pek takılmıyor)...bgc den bi herif hergün 20 bin alıyor fon heralde...y.kredi deniz bgc şeker bunlar fon alışları...aklıma gelenler bunlar...bide 60 bin lotlum takozcu sanko ben

4. Tortumlu efsanesin hergun ozeniyrum sana. Araci kurum komisyon oranin kac. Yogun hacmin var onbinde 1 den yukari degildir sanirim. Robot kullaniyormusun. Yani nasil kestiriyorsun yukari piyasayi. Ons haricinde borsaya dolara 10 yillik abd bonosuna japan yenine bakiyormusun ilave olarak.

5. Bgc alislari cok ilginc ve sert deilmi. Fiyata baknadan aliyor adam. Hergun aliyor. Sabah dusuk aciyor gldtr kac gundur boyle sabah mali ucuzdan toplayip cakiyorsun 10-15 kademe ustten. Anlamadigim ertesi gune neden 30 binnlit alip ertesi gune maksimum 10 bin lot tasiyorsun. Bazen sifirkiyorsun mali. Herhalde gunici kredi kullaniyorsun. 5 kata kadar alim hakkini kullanip gun sonu satarim diyorsun. Marj olayini farketmedim. Finansin alimi garanti deilmi 8 kademe altta. Ama cogunlukla 3-4 kademe altta alislar oluyir. Ozaman 3-4 kademe alta yazan sensin . Her gun ama herfun Piyasa fiyatindan dusuge altin alip yi e kacgundur deli gibi alan bgc puyasa fiyatindan yukari cakiyorsun. Efsanesin yahu

6.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Tortumlu efsanesin hergun ozeniyrum sana. Araci kurum komisyon oranin kac. Yogun hacmin var onbinde 1 den yukari degildir sanirim. Robot kullaniyormusun. Yani nasil kestiriyorsun yukari piyasayi. Ons haricinde borsaya dolara 10 yillik abd bonosuna japan yenine bakiyormusun ilave olarak.
    Yuzbinde 0.7 komisyonum...robot manuel...dediğim gibi bu aralar işler iyi...kaybederken görmemişin...az kol kesmedik...ama onsun inişi hikaye idi...buna inancım tam dolarda da tanzim satışı sonradı tepeden kapamayla gr fırladı...bire 5 kaldıracım var 11 bin lotla akşam çıkmam lazım akşam açık kapamam için satmam lazım....gece faize düşmem kolumu keserim gündüz nasibi mi ararım...bgc büyük ihtimalle fon...

7. Ufff yuzbinde 7 mi yuzbinde 0,7 mi. Benin araci kurum onbinde 2 diyor ama araya baska seyelerde katiyor oran onbinde 3 e yaklasiyor. Sendeb ricam ekstrende oran kac yaziyor acsba bir bakabilirmisin. Yani araya baska seyler ekleyip 100000 7 nin ustune cikartiyorla mi. Sankoyu arasam bu orani vermezlerki. Sen nasilnaldin acaba. Sankiya baktim onvinden7 yaziyor sitelerinde. Senin orab yuzbinde 0.7 yuz kat farkbvar ya.

8.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Ufff yuzbinde 7 mi yuzbinde 0,7 mi. Benin araci kurum onbinde 2 diyor ama araya baska seyelerde katiyor oran onbinde 3 e yaklasiyor. Sendeb ricam ekstrende oran kac yaziyor acsba bir bakabilirmisin. Yani araya baska seyler ekleyip 100000 7 nin ustune cikartiyorla mi. Sankoyu arasam bu orani vermezlerki. Sen nasilnaldin acaba. Sankiya baktim onvinden7 yaziyor sitelerinde. Senin orab yuzbinde 0.7 yuz kat farkbvar ya.
    Benim ricamla direkt açılışta onbinde 2 hesap açılıyor...kaç kişiye açtım...sonra işlem durumuna göre azaltıyorlar...

Sayfa 5/186 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •