Sayfa 59/186 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 465 - 472 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Evet şuan trump seçilmezse ne oluru düşünmemiz lazım...trump düşük faiz bol para borsa çoş altın çoş....yeni yönetim tersini yaparsa dxy coşar dolar artar....borsa altın çöker....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Evet şuan trump seçilmezse ne oluru düşünmemiz lazım...trump düşük faiz bol para borsa çoş altın çoş....yeni yönetim tersini yaparsa dxy coşar dolar artar....borsa altın çöker....

Anketler Biden önde diyor ama bilemiyorum. Yeni yönetim gelse dahi yumuşak geçiş dönemi olmalı. Para politikası bir anda değişirse, kıyamet kopar pşyasalarda

3. Çok net bir şey söylemek doğru değil. Ancak piyasa dostu olmayan bir ABD başkanı iktidarda fazla kalamaz gibi. Bu faizler elbet artacak, artınca 2013 yılı Bernanke söylemleri gibi etkisi olabilir.

4. bugün kaç para kaldırdın tortumlu
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5. Muhtemelen yüklü kaldırıp ülke dışına kaçtı
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    bugün kaç para kaldırdın tortumlu
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Muhtemelen yüklü kaldırıp ülke dışına kaçtı

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    adam bildiğin james bond filmindeki goldfinger ... altın gümüş platin paladyum piyasasına dünyada yön veren adam... borsa yatırım fonlarının market makerı...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

7.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    bugün kaç para kaldırdın tortumlu
    Yaw 5 gündür zgold ve gldtr hep tavandan işlem görüyor....bende dipciyim dipten veren olursa bedava alırım....derken bugun ons soktular....kucagına mallar gelmiş ....ilk defa bugun maldayım....bugun kar zor onsu salarsalar....

8. Bu arada bir haftadır 600 bin lota kadar ky aldı...finas sattı....finansta mal azalınca alışı göstergeye çekiyor....oysa normalde ortalardı....ky nin canı yanacak gibi...

Sayfa 59/186 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •