Sayfa 6/186 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Benim ricamla direkt açılışta onbinde 2 hesap açılıyor...kaç kişiye açtım...sonra işlem durumuna göre azaltıyorlar...

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ayrıca ben 10 yıldır aynı kurumdayım ve çuvalla para kazandılar benden neden yapmasınlar ki? Yapmazsalar birçok aracı var kendileri bilir...

2. Tortumlu oranda bie hata olabilirmi. Yuzbinde 0,7 cokbdusuj vir irab gibi. Yuzbinde 7 yadan onbinde 0,7 olabilirmi oranin.

3. Sizin ricsnuxla Onbinde 2 aciyorlar isleminiise onbinde 2 nin altina dusruyorlar deilmi. Yaninislem hacmi iyi lse onvinde 2 nin altinda oranla islem yapiliyir yeni acsnlsr dogru anladim deilmi. Onbinde 2 nin altinda araci kurum varmi bildiguniz. Ahlatci ve alb onvinde 2 nin altindaymis sanirim

4. Onbinde 2 alti bile cok zorken piyasada yuzbinde 0,7 yani milyonda 7 acayip birnoran yahu

5. 1 milyonluk hacme 7 lira komisyon ediyor. Benimde oyle olsa zirt pirt al sat yapardim

6.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Onbinde 2 alti bile cok zorken piyasada yuzbinde 0,7 yani milyonda 7 acayip birnoran yahu
    Yani yazılı değil sözlü bildirmişti ama enson 0.7 galiba 10 bindedir düzelteyim...ama tuhaf bi karışık oransal yüzde demişti...kısaca beni acıtmıyor hiç hesap bile yapmadım acımadığından...

7. Robot manuel ilk defa duydum. Robotun islemlerine mudahele ediyorsun sanirim. Ders esnasinda robotoa teslim ediyor olmalisin. Tum gun basinda olsan varya. Takio ettigin senet varmi. Ben senetlerlede ilgileniyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    1 milyonluk hacme 7 lira komisyon ediyor. Benimde oyle olsa zirt pirt al sat yapardim
    0.08925 miş komisyonum....

Sayfa 6/186 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •