Sayfa 86/186 İlkİlk ... 3676848586878896136 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 681 - 688 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. İstese bu ortamda çok rahat tavan yapabilir, ancak ısrarla mal satıyorlar.. Kaldıkı altının önü bu kadar açıkken..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by waitrose Yazıyı Oku
    dolarda asıl hareket kur 7.20 yi geçince başlar bence ,usdtrf tutmaya devam
    Spot 7,20 diyor. Sakat yerlerdeyiz

3. Tuh acele davrandı...dolarda kayış koptu....94 değilde 702 den versek 30 bin gitti...

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    İstese bu ortamda çok rahat tavan yapabilir, ancak ısrarla mal satıyorlar.. Kaldıkı altının önü bu kadar açıkken..
    Islemlerin cogu karsilikli...ben dilari 720 den asagi vermeyecem gelsin 3000 lot hazir bekliyor

Katarlilara swapta dolari kactan saymislar inanamazsiniz...kimseyi etkilememek icin yazmiyorum...sonucta duyum..

6.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    Katarlilara swapta dolari kactan saymislar inanamazsiniz...kimseyi etkilememek icin yazmiyorum...sonucta duyum..
    Yazsanız bızde bilirdik.. Yada kaynak varsa biz bakalım.. Teşekkurler..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7. Gümüşten sonra burada tavan olurmu..

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    İstese bu ortamda çok rahat tavan yapabilir, ancak ısrarla mal satıyorlar.. Kaldıkı altının önü bu kadar açıkken..
    Reis burada işlemler piyasadaki tl altına göre yapılıyor....Marjı açmıyorlar...

Ama gümüş fonunu spekülatörler ele geçirmiş....Finansbank yönetimi de açıklama yapıyor bu konuda...

Sayfa 86/186 İlkİlk ... 3676848586878896136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •