Sayfa 96/186 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 761 - 768 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Daha bir kaç gün önce bu fon 44 liranın üstünde kapış kapış gidiyordu.
    Şu anda 39 lu fiyatlarda. Bu fiyatlardan alamayanlar 50'lerde kapışır. endişe etmeyin
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Usdtr de kotasyon yok galiba

3. Kabul edin altında iyi tokatladılar!!! Küt küt kafamıza kafamıza. Usdtr ile kapadık günü. Bakalım yarın ne olacak

4. [IMG][/IMG]

altının ons fiyatında da rusya'nın aşı açıklamasına bağlı olarak oluşan bir miktar düzeltme hareketine rağmen, günlük bazda yükseliş trendi halen kendini koruyor.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. Ekonomist Mahfi Eğilmez " Altın fiyatındaki düşüşte Putin'in, Rusya'nın ilk koronavirüs aşısını onayladığı yolundaki açıklaması etkili oldu. Yalnız aslı çıkmazsa fena olacak" ifadesini sosyal medya hesabından paylaştı.

6. Fena biçtiler arada benide biçtiler nasipsizlik....döner döner dedikçe 100 usd düşmüş bu düzeltme olamaz....

Kaçıncı aşı işi bu ben sayamadım....

Öyle ve ya böyle....düştü iyi oldu artık yüklü alımlara başlarım bıraktığım yerlere geldi....
     Alıntı Originally Posted by avniii Yazıyı Oku
    altın kapılarımız kan oldu tortuuummm
    SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Fena biçtiler arada benide biçtiler nasipsizlik....döner döner dedikçe 100 usd düşmüş bu düzeltme olamaz....

Kaçıncı aşı işi bu ben sayamadım....

Öyle ve ya böyle....düştü iyi oldu artık yüklü alımlara başlarım bıraktığım yerlere geldi....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende bu kadar beklemiyordum ama dxy toparlıyor, ABD 10 yıllıklar yükselişe 2-3 gün önceden başladı.

Bist de yaptıkları gibi aşağı aşağı tüm longları- kredili/ kaldıraçlı işlemleri silmeden kolay kolay yukarı almazlar gibi. Bir pin bar oluşmasını beklemek lazım. Geçen hafta cuma bist de yaptıkları gibi

8. Dün döndü dönecek, ha burdan döndü artık diye diye stoplamak zorunda bıraktılar. Spot fiyat ons da 1945-1950 civarıydı. Şu an 60-65 dolar aşağıda fiyat

Sayfa 96/186 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •