Sayfa 92/186 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 729 - 736 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Pala biçti bugun arada bizide biçti...ky kol kesti....bugun 750 bin satıldı....daha çok satacak var....dipten çok işlem olur....

Artık bana alan açıldı....acısını çıkarırız inşl....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Seviye olarak bir şey diyemem ama ons bir süre daha gündemde olacak gibi. Abd- avrupa borsalarına satış gelirse ve/veya pandemi den dolayı tekrar genişleme/ teşvik .... yine paranın adresi altın olacaktır.

2. Paritede 1,19 da ikili tepesini yaptı. Bakalım bu ay dxy güçlü devam edebilir.

3.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Paritede 1,19 da ikili tepesini yaptı. Bakalım bu ay dxy güçlü devam edebilir.
    Ons döndü gibi....15 bin gldtr 550 usdtrf var....usdtrf gösterge 693 ken 687den aldık....şimdi gösterge 703 tavanı 708 olmuştur....gldtr 41.6 göstergeden 300 kr aşağıda kapadı şimdi gösterge 42.3 robot işlerse diğer uç 42.6 olur....p.tesi hem alıcı hem satıcı aktifim....robot çalışsada çalışmasada biçerdöverim....dolar 7.3 tekrar geçti ons dönüyor parite dönerse dahada hızlı döner....şimdiden 20 bin cepte gibi....

4. Kazancınız bol olsun sn tortumlu cevaplar için teşekkürler ..

5.  Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Kazancınız bol olsun sn tortumlu cevaplar için teşekkürler ..
    Cümlemizin inşl....

Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Bugun kendime kızdım....

Aslında hem 7 şubat dolar vade günü hem tarımdışı istihdam gr altında sert hareket olacaktı....dip avcıdı olmanın hırsını boyladık....dipten aldık derken dibi boyladık....+45 den -55 arada 100 bin....benim için deli fark....bi daha töbe ortada anlaştık....karım sadece dolar ve onsdakindüiüş oldu....ve en berbatı aselsan -6 iken aldım hemrn verdim....o +10 kapadı boğaza kadar girsen 500 bin para....ama ben girsen nah böyle hareket çizdiriler....

Hemsehrim azlind sen uyarmıştın. 7 si önemli diye bi yazi atmistin..sen bile uyumamışım.ben de cumadan sonra satıp ASELSAN alacaktım.ciktim cakmislar.kardan 120 aşağı geldik.aselsanda alamadım.neyse gider yi attırdım.

7. Abd de demokratlar ve hükümet yeni teşvik paketinde anlaşamamışlar. Paketin büyüklüğü 2 trilyon dolar. Önemli !!

8. Hırlaşır sonra anlaşır onlar....
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Abd de demokratlar ve hükümet yeni teşvik paketinde anlaşamamışlar. Paketin büyüklüğü 2 trilyon dolar. Önemli !!

Sayfa 92/186 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •