Sayfa 157/186 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Portföy tarihi zirvede fazla kasinmiyorum....şu doğalgaz rezerv olmasa usdtrfde metronun 5 bin lotunu dipten alır köşe olurdum...olmadı...bu arada gldtrf de mali çoğalınca fon marjı 140 Kr indirdi....darısı gümüşün basina.

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dolar/ tl de burdan daha yukarıları bekler misiniz ? Belki ABD seçimlerine kadar yükseltebilirler

2.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Portföy tarihi zirvede fazla kasinmiyorum....şu doğalgaz rezerv olmasa usdtrfde metronun 5 bin lotunu dipten alır köşe olurdum...olmadı...bu arada gldtrf de mali çoğalınca fon marjı 140 Kr indirdi....darısı gümüşün basina.

Tortumlu , dolarda yükseliş kaçınılmaz topiğinde , dünyayı yöneten beş büyük aileden içinde bizden bir aile yok denilince müdahale edip Tortumlu ailesinden bahsettim...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3. Eyvallah:-)
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    Tortumlu , dolarda yükseliş kaçınılmaz topiğinde , dünyayı yöneten beş büyük aileden içinde bizden bir aile yok denilince müdahale edip Tortumlu ailesinden bahsettim...

4. Bugün son iki aylık rapor istedim sankodan....yuzbinde 0.65 komisyona rağmen aylık 35 bin komisyon odemisim ....50bin kardan 5 binde stopaj....namuslu vatandaş bu ülkede devlete çalışirmış...

5. o nasil komisyon ya sanko bana onbinde 1 bile vermedi. bende bastim gittim. aylik komisyonum 5-6 bin lira ama. seninkisi yuksek. kar belirlenirken komsiyon dusup vergi aliniyr bikiyirum. sankoda da boyle mi.

6.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Bugün son iki aylık rapor istedim sankodan....yuzbinde 0.65 komisyona rağmen aylık 35 bin komisyon odemisim ....50bin kardan 5 binde stopaj....namuslu vatandaş bu ülkede devlete çalışirmış...

Yakında onlar size komisyon ödemeye başlar😂😂

7. Bu hafta yine MB toplantısı var. Bakalım politika faizini 10,25 lerden piyasa faizine yakın bir seviyeye çekecekler mi.

8. Beklenti indirim yönünde...buda doları baskılar....ABD anlasamazlar buda onsu baskılar....anlaşılan perşembeye kadar ekmek yok....kenara çekilip düşüşü bekliyecegiz carpilmadan....Perşembe 175 ile 300 arası beklenti....yaparsalar Londra'ya tam teslim olmuşlar demek....benim beklenti 150 puan...
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bu hafta yine MB toplantısı var. Bakalım politika faizini 10,25 lerden piyasa faizine yakın bir seviyeye çekecekler mi.

Sayfa 157/186 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •