Sayfa 94/186 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 745 - 752 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Nereye gitti?
     Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Altınlar gitti dipten usdtrf alcam inşl...

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Altınlar gitti dipten usdtrf alcam inşl...

Usd/tl çok önemli eşikte. 2018-2020 tepeleri olan 7,25 civarı takılıyoruz. 2-3 lü tepeler oluştu. Bu tepeler geçilirse daha hızlı yükselişler gelebilir. Ons- parite- endeks gibi diğer enstrümanlara bakınız. Tepeler geçildiğinde nasıl yükselişler gelmiş!!!

3. Ons 1990 da ikili dip yapar mı bakalım

4. Elin almanı ingiliz ekran başına yeni geçti. Ne bu şiddet bu celal !! Yine kim aşı buldu

5. hem GLDTR hem de ZGOLD aşağıya saldı ama bana göre alım fırsatı
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Elin almanı ingiliz ekran başına yeni geçti. Ne bu şiddet bu celal !! Yine kim aşı buldu
    Aşı denen şeyin güvenilir olarak kullanılabilmesi için en az 1 yıl insan üzerinde denemelerinin başarı ile sonuçlanmasına bağlı. Aşı öyle hadi buldum insanlara aşı yapılım şeklinde olmuyor. Yapmaya kalksalar bile o aşının bir sürü riskleri olacaktır.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Gösterge 45 bizim 36 daki satışlar gitmiyor robutu öyleayarlamış adiler....

ZGOLD bu konuda daha iyi gidiyor. GLDTR de fon yönetimi çok kötü bir yönetim gösteriyor

8.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Aşı denen şeyin güvenilir olarak kullanılabilmesi için en az 1 yıl insan üzerinde denemelerinin başarı ile sonuçlanmasına bağlı. Aşı öyle hadi buldum insanlara aşı yapılım şeklinde olmuyor. Yapmaya kalksalar bile o aşının bir sürü riskleri olacaktır.
    Ons gevşeyince dedim yine birileri aşı haberi mi pompaladı piyasaya 😂😂

Sayfa 94/186 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •