Sayfa 40/186 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 313 - 320 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Dün çok alan oldu sabah açılışta verirseler hepsine talibim....dediğimiz gibi ons pariteye dayanamadı 1760 salındı....dolarıda kayyumcular inatla tutuyorlar....bakalım bugunde mb kararı sonrası tutabilecekler mi?

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kaçtan talipsiniz

2. Finans 3,65-70 aralığında malı verdi. Alan yatırın 33,65 den 50k aldı

3. 58 59 yazdım...deniz 120 bin lot yine aldı dün 20 bin çarpıldı bugunde çarpılacak....gldtrf yerine usdtrf daha risksiz ....ben 2 bin aldım usdtrf...

4. Deniz yatırım çok yüksek miktarda alım yaptı. Normal koşullarda altın yeni zirve yapmadan, 1770 ve üstü görmeden 1 kuruş kar edemez. Ufak miktarlar arada kaybolabilir ama 120k zor

5.  Alıntı Originally Posted by mrtakyol2 Yazıyı Oku
    Merhaba, muhtemelen geçmiş sayfalarda cevabı aranmış ve bulunmuştur, biraz kolaycılık yaparak ve yazarlardan özür dileyerek soruyorum: GLDTRF, borsada işlem gören hisse senetleri gibi günlük max.%10 bantta mı hareket eder? Mesela Altın/tl gün içi %15 yükselse tavanı %10 ile sınırlı mıdır?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    tavan taban fiyatları var. orada derinlik ekranında yazıyor zaten... aracı kurumunuzu arayıp teyit ettirseniz daha garanti olmaz mı ?
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

6. Deniz aldığına pişman oldu geri satış yazmayabaşladı....120 bin lot aldı 10 bini verdi 63 de

7.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Deniz aldığına pişman oldu geri satış yazmayabaşladı....120 bin lot aldı 10 bini verdi 63 de

Artık yükselsin !!

8.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Deniz aldığına pişman oldu geri satış yazmayabaşladı....120 bin lot aldı 10 bini verdi 63 de

49 .50.51....deniz 120 binim 70 binini sattı....40 bini ben aldım ....47 bini kaldı....

Sayfa 40/186 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •