Special Days Image
Sayfa 166/186 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. A1 capitaldan biri çıktı bizimle aynı kafadan....50 bine yakın alabiliyor...ben kadar olmasa da....arasıra dengeliyoz birbirimizi...

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. a1 deki hep vardi. ama gunluk takilirdi. iyi trade eden sogukkanli birisi. sermayesi iyi cogu zaman tasiyor birkac gun sobra iyi fiyatttan satiyor. ama son zamanlardab gunluk takilmaya basladi. gunun en dusukleri isyapacakmi bakalim. yarinc cuma alin iyi olur genelde cumalari.

3. altin kasim ayi guzellemesi yapmis tongiya dusurdu beni. neyseki hisseler var. yil sonuna kadar agirliklu saglam market hisselerinde takilicam . yarin icin onsda iyinser olsamda halen beni ikna edemedi

4. Bugün endeksi Petkim ve eregliyle tuttular....lale devri sönmedi bu günlük içerde vaziyet bu dolar 7.85 de durdu beklediğimiz katkıyı fazla yapmadi....yaptırım tehditleri ve ekşi rezerve rağmen.....yalnız dışarda ters tepki kendini gösterdi....sabah pariteyle 1823 düşen ons 3. Zorlayista 1848 i kırdı şuan 1863....ons da kayış koptu....Gr 470 oldu....platinyumdaki satış gumusde beklenen ralliyi vermiyor ama gümüş altından hızlı çıkar....

Dün yüzde _2 iken aldigim gümüş +2 kapadı ne hareketti...

Son 10 dk yerine biraz daha erken olsaydı kamyonla para götürdük....

Gümüş u tutacam bu sefer artık gümüşcuyuz...

5. Londra , Shangai metal borsaları , tortumlunun pozisyonuna göre durumunu ayarlıyor... dünyadaki değerli metallerde gizli en büyük market maker Tortumlu Family ... Derler ki , borsacılar Tortumlu' dan bahsederlerken fısıltı ile konuşurlarmış ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

6. Çin ihracatı....demir fiyatlarını artırıyor oda eregliyi, Ereğli'de borsayı....şimdilik vaziyet bu

7. iyi zarar yazdik. yarin ucuza ne var yok alip cikaricam acisini artik. zgold cok bunaltiyor. satacak adam tok tahtada. en iyisi gldtr. gldtr de cok cesitli alici var. yeri geliyor fonlar bile geliyor. gecende yapikredi cizdirdi mesala. buginde satti. yarin firsat verirse bogaza kadar bunda olacam.

8. Dolar yaptırımlar dan diri ama ons ve emtia tad vermiyor....düşecek gibi bu parlteye rağmen çıkmıyorsa ilk parite düşüşünde paraşüt....gümüşün düşüşünü bekliyorum....emtia dip olana kadar ustrfdyim....dünden 700 lot var....

Sayfa 166/186 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •