Special Days Image
Sayfa 46/186 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 361 - 368 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Bütün herkes ters köşe ....babanın mallarının yarısını robot süpğrdü 74 e kadar....şimdi tok satıcı 30 nin lot kaldı....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ons 1783 ben dahil herkes ter köşe....bugun 58 e 70 bin lot koyup 88 den sattıgımda 21 bin kaldırabilirmişiz....açıkcası bugun parite düşünce çok sıkıntı çektim 17 ye kadar şırınga aldılar resmen sonra şov....bugunun nasibi 6 bin....erken sattım 70 lerden ....nasip....

3.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Ons 1783 ben dahil herkes ter köşe....bugun 58 e 70 bin lot koyup 88 den sattıgımda 21 bin kaldırabilirmişiz....açıkcası bugun parite düşünce çok sıkıntı çektim 17 ye kadar şırınga aldılar resmen sonra şov....bugunun nasibi 6 bin....erken sattım 70 lerden ....nasip....

Altının hareketine biraz ABD öncesi ve sonrası gibi bakmak lazım. ABD açılışı ile hızlıca yükseliş geldi. Avrupa seansı eksilerde geziyordu. Tabi bu iş sabır ve zarara katlanma işi

4. İş 55 bin oyak 50 bin teb 20 bin yat fin 10 bin ...finans ( robot hariç ) 30 bin....sattı roboy 170 bin aldı ....200 bin ky mal döktü...şimdi arkadan ağlıyorlardır....nasip....tersi de olurdu....

5. tortumlu dünya altın piyasasının anahtarını alırsın yakında ... fonda market maker oldun , kurucu finans bile geri adım attı karşında... yürüüüüüü ... yanındayız....
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

6. Dolar/TL son 15 gündür 6,85 #DolarTL https://t.co/6OeTsynb98

7.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    tortumlu dünya altın piyasasının anahtarını alırsın yakında ... fonda market maker oldun , kurucu finans bile geri adım attı karşında... yürüüüüüü ... yanındayız....
    Finans pörtföyün bu fonlardan sorumlu müdürü cüneyt bey....beni ezbere bilir....

8. Bugun cuma tdı öncüsü adp var 15.15.....geçen ayki tarımdışında büyük ihtimal rakamla oynayıp çok iyi veri getirdiler ve onsu 1660 lara kadar düşürmüşlerdi ...gr 364 görmüştü 1 ay önce....şimdi ons 100 $ üzeri fark atmış....cumaya kadar hazır kar cepteyken temkinli olmakta fayda var....

Sayfa 46/186 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •