Sayfa 803/905 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 7235 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Artık sürecin sonuna yaklaşıyoruz, belirsizlikler biterse hisse de normale döner.

2. https://www.courthousenews.com/secon...mpression=true

Link'ten alıntı;
    Halkbank’s next hearing is scheduled to take place on Tuesday, where the bank could face millions in penalties if found in contempt for refusing to appear.

Halkbank yine davaya katılmayacaktır.Umarım katılmaz çünkü eğer katılırsa en az 2 yıl sürecek bir mahkeme süreci başlar...O kanıt,bu delil,o gelsin,bu gitsin,itiraz dı yok yine temyizdi vs.abidik gubudik işler yani...
    25 Şubat'ta ne ceza verecekse versin şerefsiz fetöcü berman...ama şerefsizlik devam etsin yani süründürmeye devam edeyim derse bilinki davayı yine öteler...katılmadığı günler için malum günlük 1 milyon dolar ceza kesecek,maksat bir şekilde ceza vermek,süründürmek.
    Halkbank inadına şunu demeli bence ve aslında diyor da;Ne ceza vereceksen ver,yolumuza bakalım,önümüzü görelim,kıvırma!

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    2,137
    henüz almadım ama almak için fırsat kolluyorum.
    abd Türkiye yi daha çok yanına çekmek için bu davayı hemen kapatmasa bile
    seninleyim kardeş mesajı verecekler diye düşünüyorum.
    Since 1648 // akinonya adası Kuzey Şato.

5. Bu süreç uzadaği için iyice iğrençleşiyor.
    abd tarafında olursan Rusya ile sıkıntı,
    Rusya tarafı olursan abd ile sıkıntı .
    Her iki durumda ülke ortada kalıyor.
    Suriye'den gelecek göç çok ayrı mesele.

Mahkeme sürecinin neden uzadığı ve bu mahkemenin sadece siyasi bir mesele olduğunu düşünmekteyim.
    Zarar her türlü ülkemize çıkıyor.
    Biri de çıkıp demiyor bizim 1990 yıllarındaki Körfez krizi sebebiyle girdiğimiz zararı kim tahsil edecek?
    Çin dediki artık dolar kullanmam koronavirüsü çıktı.
    Koronavirüs için tedavi şekli, kesinlikle ABD nin elinde var.ama çin 'i zayıflattığı zaman eli 10 sene daha rahat edecektir.koronavirüs tehlikeli geliyor ileri ki süreçte dünyayı saracağını düşünmekteyim.
    1991-92 yılındaki çin gribinde, okuduğum lisede 10'a yakın öğrenci ölmüştü.

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    henüz almadım ama almak için fırsat kolluyorum.
    abd Türkiye yi daha çok yanına çekmek için bu davayı hemen kapatmasa bile
    seninleyim kardeş mesajı verecekler diye düşünüyorum.
    Kardeşim bu halkbank için bi takım söylentiler var. Benim portföyümdede varda o nedenle soruyorum sana. Çok olumsuz konuşuluyo, burda yazmam uygun olmaz. Sen ne diyorsun halkbank konusunda?

7.  Alıntı Originally Posted by Büke Yazıyı Oku
    Kardeşim bu halkbank için bi takım söylentiler var. Benim portföyümdede varda o nedenle soruyorum sana. Çok olumsuz konuşuluyo, burda yazmam uygun olmaz. Sen ne diyorsun halkbank konusunda?
    Nasıl bir söylenti, dostum.

Daha ne olabilirki? Batık muamelesi görüyor. 0,20 pd/dd

8.  Alıntı Originally Posted by Büke Yazıyı Oku
    Bi git gurultu yapma varsa birsey soyle milletin aklini bulandirma

Sayfa 803/905 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •