Sayfa 303/1001 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.
    Reca ederim ustadim cansiniz

Mustafa gidiyoru

3. Aynı niyetle almisiz.. beklenti ayda %2+ uzeri getirsin yeter. Simdilik fazlasiyla o gorevi yapiyorlar.
    Bende bir de krf var o da eib gibi stabil sayilir. Ama satişı t+2. Sirf bundan dolayi cikasim var.

YTD
     Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Doğrudur hocam, sadece bugün değil, neredeyse 15 gündür stabil getirisi ile bence iyi bir fon.
    Fid eksi yazdığı günlerde yine aynı başarıyı elde ettiği günleri görüyoruz.
    Ppf yerine taşınabilecek fon budur, benim portföyde.

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hayrani ustadim dil altini aldim yine
    pazartesi ola, hayır ola diyelim. önemli bir sıkıntı çıkmazsa rahatlama olacaktır. o gün durum değerlendirmesi yaparız. hafta sonu bu işleri fazla takmadan geçirmek lazım. ayrıca fon sıtratejilerini de gözden geçirebiliriz sakin kafayla. ben eskisi gibi hisse fon kotamı sadece tcd'den yana kullanacağım. ortalama yüzde 40 ile 50 arasında olacak bu. duruma göre de yükseliş veya düşüş yönlü azalıp çoğalacağım, selamlar

5. Misafirimiz olduğundan şu ara bakıyorum yazılara. Ne çok yazmışsınız gözlerim ağrıdı. Bence sakince pazartesiyi bekleyip ortama göre karar vermeliyiz. Olanla ölene çare bulunmaz derler. İnşallah ortam düzelir

6. Bu hafta sonuna böyle girdik.
    EIB 0,3666%
    OPB -0,4072%
    FID -0,9836%
    IPV 0,2865%
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

7. Abd yine atraksiyon peşinde, bize şelale görünüyor böyle giderse, ulan az müsade bi çıksaydık..
    https://mobile.twitter.com/MNCanli/s...26079516811264

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    pazartesi ola, hayır ola diyelim. önemli bir sıkıntı çıkmazsa rahatlama olacaktır. o gün durum değerlendirmesi yaparız. hafta sonu bu işleri fazla takmadan geçirmek lazım. ayrıca fon sıtratejilerini de gözden geçirebiliriz sakin kafayla. ben eskisi gibi hisse fon kotamı sadece tcd'den yana kullanacağım. ortalama yüzde 40 ile 50 arasında olacak bu. duruma göre de yükseliş veya düşüş yönlü azalıp çoğalacağım, selamlar
    Bende aynı görüşteyim.Son bir yılda neler gördü bist abd iran atışması hafif kalır.Endeks soluksuz yükseldi bahane ile düzeltmesini yapmış olur.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 303/1001 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •