Sayfa 324/1001 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Haftaya pek iyi geçmeyecek gibi görünüyor, tam da değişkenlerin miktarını arttırmışken, perşembe alım yapmıştım, biraz da hisse almıştım bizdeki şansa bak, elimde olan değişkenler TCD, EIC, EIB, OPB, GMR
    Pazartesi bunlara satış verip beklemeli mi yoksa düşüş oldukça biraz daha alım mı yapmalı sizce? gerekirse nkolay bonolardan bozdurup takviye de yapayım diyorum.
    Üstat sizinle 3 tane ortak fonumuz var: EIB, OPB ve GMR. Tek pişmanlık GMR olacak gibi görünüyor

2. Pazartesi bist artı açarsa şaşırmayın. Ya da açılışta önce bir satış gelir, sonra yataya girip artı da yapabilir. Panik yapmamak lazım. Normal yaşamını sürdüren sokaktaki halkın çoğunun mevcut durumdan haberi bile yok.

3.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    MKK portal. Ciddi zarar yazmış bilginiz olsun. Yeni değeri söyleyeyim şimdiden 101,04296
    link atar mısınız?

4.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    link atar mısınız?
    Nasıl yani, Google MKK Portal yazın çoçukta zaten

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    MKK portal. Ciddi zarar yazmış bilginiz olsun. Yeni değeri söyleyeyim şimdiden 101,04296
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    link atar mısınız?

- %1,13
    hsa

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Üstat sizinle 3 tane ortak fonumuz var: EIB, OPB ve GMR. Tek pişmanlık GMR olacak gibi görünüyor
    GMR ilk defa alış yapayım hatta en çok da ondan aldım ama zamanlama yanlış oldu, neyse artık bekleyeceğiz, baktım borsada düşüş olacak ek alım yaparım artık.

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Pazartesi bist artı açarsa şaşırmayın. Ya da açılışta önce bir satış gelir, sonra yataya girip artı da yapabilir. Panik yapmamak lazım. Normal yaşamını sürdüren sokaktaki halkın çoğunun mevcut durumdan haberi bile yok.
    Bist arti da yazsa ful cikis yapacagim
    Bir hafta gelecek kardan zarar etmek ana paradan zararetmekten iyidir.ytd

Kor seytan diyor hazir kredler bu hafta 0.79 a dusuyor
    Al bir ev ver kiraya hergun stres cekme...

Sayfa 324/1001 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •