Sayfa 369/1001 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    konu farklı yere gitti ben o şahsın taban fonu acc nin bahsini etmezken kendi bana kategori lideri olan fonla laf çarpma peşine düşüyor ve saygısızlık olmuyor

adı lazım olmayan şahsı engelledim adımı anmazsa sevinirim.
    sözüm en başta kendime: haklı da olsanız kırıcılığa gidecek tartışmadan uzak durun. kalp kırmak, kâbeyi bin defa yıkmaktan daha kötüdür. ayrıca haklı olduğu halde tartışmadan çekilene de Allah katında büyük mükâfat varrdır, selamlar

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    arkadaşlar, haberlerden takip ettiğim kadarıyla kamu bankalarının dövize baskısı devam ediyormuş. bu bilgiyi verdikten sonra bu ortamda eib alınır mı? ppf'lere göre açık ara getirisini devam ettirebilir mi diye düşünüyorum ve sizlerin fikirlerinizi de almak istiyorum
    EIB'in başarısı seçtiği hisselere bağlı. Getirilerin büyük kısmı %10'luk hisse kısmından geliyor. 4 hisse senedi taşıyor çoğunlukla. En son dağılımda aşağıdaki hisseler var.
    BLCYT
    GOZDE
    MGROS
    ODAS
    BLCYT ve GOZDE ağırlığı fazla olarak devam ediyor sanırım bu ay dağılım raporu geldiğinde tekrar bakarız.

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    EIB'in başarısı seçtiği hisselere bağlı. Getirilerin büyük kısmı %10'luk hisse kısmından geliyor. 4 hisse senedi taşıyor çoğunlukla. En son dağılımda aşağıdaki hisseler var.
    BLCYT
    GOZDE
    MGROS
    ODAS
    BLCYT ve GOZDE ağırlığı fazla olarak devam ediyor sanırım bu ay dağılım raporu geldiğinde tekrar bakarız.
    tablonuzda eib varmı üstadım kaç görünüyor.
    şuan sadece eib kaldı elimde

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    sözüm en başta kendime: haklı da olsanız kırıcılığa gidecek tartışmadan uzak durun. kalp kırmak, kâbeyi bin defa yıkmaktan daha kötüdür. ayrıca haklı olduğu halde tartışmadan çekilene de Allah katında büyük mükâfat varrdır, selamlar
    Mesela örnek vereyim. Aselsanda uyarı üzerine uyarı yapılmıştı da linç edilmişti baziları. Siyah beyaz bir film karakterinin peşinden gidilmişti. Beddua bile alan oldu ama bu arkadaşlar her şeyi unuttu ve o topikteki arkadaşlara başka topiklerde saygıyla ve sevgiyle davrandı. Hayrani üstadım bilir. Şimdi beddua vakti değil dua vakti üstadım, duanızı bekleriz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    tablonuzda eib varmı üstadım kaç görünüyor.
    Hisse tarafı -0.02% gözüküyor şu an. Böyle kapatırsa sizin sevmediğiniz nötr bir getiri gelecek.

6.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Mesela örnek vereyim. Aselsanda uyarı üzerine uyarı yapılmıştı da linç edilmişti baziları. Siyah beyaz bir film karakterinin peşinden gidilmişti. Beddua bile alan oldu ama bu arkadaşlar her şeyi unuttu ve o topikteki arkadaşlara başka topiklerde saygıyla ve sevgiyle davrandı. Hayrani üstadım bilir. Şimdi beddua vakti değil dua vakti üstadım, duanızı bekleriz.
    aynen üstadım, hatta iddalı fiyatlar verilirdi. düşdükçe, düşürenlerden Allah razı olsun. bana aşağıdan alma fırsatı veriyorlar falan diyen bir zaat vardı asels formunda. hep uzun vadeden falan bahsedilirdi. hey gidi günler hey diyor insan. Allah ömür verdikçe neler yaşıyor, neler öğreniyoruz ve bunların hepsi ayrı bir tecrübe oluyor bize. dua noktasında da birbirimize yapacağımız dua, kendimize yapacağımız duadan daha önemlidir. bütün forumdaşlarıma bol kazançlar diliyorum. zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde Rabb'im hepimizin yardımcısı olsun, konyadan herkese selamlar

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hisse tarafı -0.02% gözüküyor şu an. Böyle kapatırsa sizin sevmediğiniz nötr bir getiri gelecek.
    şu ortamda o nötr +1 kadar değerli geliyor şuan gözüme

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    BLCYT
    GOZDE
    MGROS
    ODAS
    teşekkürler üstadım. vebster üstadımızın tabiri, bu fona çok güzel uyuyor. yeni nesil gpg.

Sayfa 369/1001 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •