Sayfa 703/1001 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Bugün neredeyse herkes short açtı aracı kurumlar herkesi short açmaya yönlendirdi, piyasa yapıcı bu duruma izin verecek mi bakalım? Borsa da çoğunluk ne yaptıysa tam tersi olur genelde...

Sahsi fikrimi aciklama istiyorum
    IPV yatirimcisiyim
    Bahsi gecen konu ile ilgili olarka bu fonun icerigini incelemek lazim aslinda...
    Donem donem usd alimlari yapiliyor ve aldiklari kupon odemleri ile o usd ihtiyaclarini karsilamis olurlar diye dusunuyorum

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Finans anladığım kadarı ile sizde IPV var. Soru şu, eurobondlar altı ayda bir kupon faizi ödemeli oluyor. Peki ödemeler alınan yatırım fonlarına yansıtılıyor mu? Soruyu anlamışsındır umarım. Bu konuda herhangi bir bilgin var mı?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    IPV yatirimcisiyim
    Bahsi gecen konu ile ilgili olarka bu fonun icerigini incelemek lazim aslinda...
    Donem donem usd alimlari yapiliyor ve aldiklari kupon odemleri ile o usd ihtiyaclarini karsilamis olurlar diye dusunuyorum
    Eurobond fonu olarak bende AKE aldım. Getirileri İPV ye oranla daha iyi gibi duruyor. Siz neden İPV tercih ettiniz bir sebebi var mı?

4. Aghol +%9

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Aghol +%9

Cemts %+2.42

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yapılan kupon ödemeleri fonun portföyüne eklenir ve fonun değerine yansıtılır. Merak ettiğiniz fon yatırımcısına ödenirmi acaba ise IPV için bu durum söz konusu değil. Bazı fonlarda böyle durum söz konusu olabiliyor. Kar payı ödeyen İş portföy TPU fonu ve Azimutun GSP fonu gibi. İzahnamelerini incelerseniz daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.
    Teşekkür ederim Mustafa. Bol kazançlar

7. Ha gayret yesillenmeye az kaldi

8.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    IPV yatirimcisiyim
    İşin ilginci aracı kurumda çalışanlar bile bir şey bilmiyor. Teşekkürler.

Sayfa 703/1001 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •