Sayfa 943/1001 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953993 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 7,537 - 7,544 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    TCD geçen hafta 3 gün eksi 2 gün artı yaptı. Bakalım bu haftada aynısı devam edecek sanki. Portföye eklediğim ilk partiden beri endeks %3.44 yükselmiş, TCD %5.28 yükselmiş. Endeksi yenmiş gözüküyor ama geçmiş performansları düşünüldüğünde korelasyon biraz daha arttı gibi.
    üstadım tesbitlerin son derece isabetli. şöyle getirilere ayrıntılı bir baktım da, aylık ve üç aylıkta tcd'yi sollayan hisse fon var. 6 aylıkta da stopajı düşersen tcd'ye sadece 2 puan kadar yakın getiren fon var. hadi yıllığı bir kenara atın, yakın zamana ışık tutacak üç aylık ve aylıkta tcd'yi geçen fon var. üç ay öncesine kadar tcd, her alanda eline su dökülemez durumdaydı. ama gördüğüm kadarıyla tcd'nin sadece eline değil, ayağına da su döken hisse fon var. bunu tcd'yi kötülemek için değil, şiddetli para girişinin ister istemez performansı etkilediğini düşündüğümden yazıyorum. ama bu denli yoğun para girişine göre kesinlikle iyi yönetilmeye devam ediyor o ayrı mesele.

2.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Dun ben yaptım onu. Belki bugün biraz daha yapacağım

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bende satış yapıcam bugün bir kısım ama IBB-TE3-TI7 gibi fonlara geçmeyi planlıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım tesbitlerin son derece isabetli. şöyle getirilere ayrıntılı bir baktım da, aylık ve üç aylıkta tcd'yi sollayan hisse fon var. 6 aylıkta da stopajı düşersen tcd'ye sadece 2 puan kadar yakın getiren fon var. hadi yıllığı bir kenara atın, yakın zamana ışık tutacak üç aylık ve aylıkta tcd'yi geçen fon var. üç ay öncesine kadar tcd, her alanda eline su dökülemez durumdaydı. ama gördüğüm kadarıyla tcd'nin sadece eline değil, ayağına da su döken hisse fon var. bunu tcd'yi kötülemek için değil, şiddetli para girişinin ister istemez performansı etkilediğini düşündüğümden yazıyorum. ama bu denli yoğun para girişine göre kesinlikle iyi yönetilmeye devam ediyor o ayrı mesele.
    %40 Mac ve gmr'den çıkıp tcd aldığıma pişmanım şimdilik ama zaman ne gösterecek bakalim

Borsa bugün ne yapar çoğu degisken eksi ve 0 a yakın getirmiş .

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Borsa bugün ne yapar çoğu degisken eksi ve 0 a yakın getirmiş .
    o kadar gücü bitmiş görünüyor ki heyecanı kalmadı yerlilerde para bitti galiba

6. borsa zig zag çizdiği sürece içim rahat , yatay seyredeceğine bu şekilde devam etsin daha iyi.
    bugün en az +1 bekliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bu dzt htt seytan 2 lisi pis dususleri var
    Gunluk anlik tahvil takibi yspican
    Yoksa zarar 15 gundur faiz dususe iyi tepki verip getirileri iyi

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biraz once baktim 2 5 10 yillik tahvil baya dususte

8.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Biraz once baktim 2 5 10 yillik tahvil baya dususte

2 gün önce ziraat kvba'dan çıkıp kısa vade kira sertifikasına geçmiştim ama kvba güzel getirmeye devam etti, ziraat kvb, ummadığım şekilde diğerlerinden iyi getirdi ama bu gün tekrar kvba'ya dönüş yapacağım

Sayfa 943/1001 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •