Sayfa 949/1001 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    bu gün bir miktar tcd satmak için 12.50'de ziraat uygulamasını açtım. parolamın süresi dolmuş. onu değiştirirken birkaç kez parolayı kabul etmedi. parolayı değiştirdim, bu sefer de ekran okuyucu tutukluk yapıp sustu. sonra telefonu aç kapa falan yapıp tekrar işlem yapmaya kalktığımda son adımda saat 13 oluverdi ve satamamış oldum. inşallah hakkımda hayırlısı olmuştur, bol kazançlar dileğiyle
    Üstadım bende iki hafta önce Perşembe günü alım emri verdiğimde iptal edilmiş şekliyle görmüştüm Cuma günü tekrar alım emri vermiştim bir gün öncesinin daha düşük fiyatından alım gerçekleşmişti. Umarım sizede daha yüksekten satış fırstı oluşturur bu durum. Bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Bu güzel ve faydalı tablo için admustafa üstada, şahsım adına ayrıca teşekkür ederim.
    Daha önceden fırsatım olmamıştı..
    Rica ederim. Bol kazançlar
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Zamanla öğrenirsiniz.
    siz öğrendiniz sanırım bize de yardımcı olun üstadım

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    siz öğrendiniz sanırım bize de yardımcı olun üstadım
    Elimden geldiğince oluyorum.Yeni olmanız nedeniyle heyecanlısınız.Biraz zaman lazım topiteki arkadaşları tanımanız için.

4. satış sağlam gelecek gibi bu saatlerde başlamazdı genelde

5. TCD için tehlike çanları çalıyor diye daha önce de yazmıştım 4 ay önce 30 milyonu yöneten TCD bugün 350 milyona aynı getiriyi sağlamaya çalışıyor
    Özellikle son 15 günde bu tez daha da güçlenmiş görünüyor

TTE MAC EID bunlar getiri anlamında TCD yi geçtikleri gibi birde stopaj avantajına sahipler

Ben TCD yi uzun süre tutmayı düşünüyordum ama 1 yıl elimizde tutsak bile buna % 10 stopaj ödeyeceksek bir anlamı kalmıyor

TCD özelinde 1 yıl dan fazla elimizde tutma kaydıyla stopaj ödeyip ödemeyeceğimiz halkında net bir bilgisi olan var mı?

Herkese bol kazançlar dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    satış sağlam gelecek gibi bu saatlerde başlamazdı genelde
    15:39
    İstanbul'daki devlet hastanesinde hareketli dakikalar! Acil servis kapatılıp çalışanlara maske dağıtıldı
    beklenmedik satışın sebebi buna bağlanıyor. Rabb'im hastaya şifa versin dua edelim. tetkikler domuz gıribi çıkmazsa rahatlarız.

7.  Alıntı Originally Posted by m.exclusive Yazıyı Oku
    TCD için tehlike çanları çalıyor diye daha önce de yazmıştım 4 ay önce 30 milyonu yöneten TCD bugün 350 milyona aynı getiriyi sağlamaya çalışıyor
    Özellikle son 15 günde bu tez daha da güçlenmiş görünüyor

TTE MAC EID bunlar getiri anlamında TCD yi geçtikleri gibi birde stopaj avantajına sahipler

Ben TCD yi uzun süre tutmayı düşünüyordum ama 1 yıl elimizde tutsak bile buna % 10 stopaj ödeyeceksek bir anlamı kalmıyor

TCD özelinde 1 yıl dan fazla elimizde tutma kaydıyla stopaj ödeyip ödemeyeceğimiz halkında net bir bilgisi olan var mı?

Herkese bol kazançlar dilerim.
    üstadım, portföyünde en az yüzde 51 hisse tutacağı fon tüzüğünde belirtilen fonlarda stopaj avantajı var. tcd değişken fon olduğundan böyle bir taahhüdü yok, dolayısıyla stopaj avantajı da yok, selamlar

8. Bu borsanın da her boka bi bahanesi var.nerden bulaştık bu pisliğe bilmiyorum.mevduattayken kafam rahattı.

Sayfa 949/1001 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •