Sayfa 801/1001 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    ZPC için bugünkü TEFAS fiyatı: 1,839203

ZPC için an itibariyle güncel fiyat: 1,842129
    61 küsür mk denk gelmekte.

2.  Alıntı Originally Posted by montoya61 Yazıyı Oku
    Normalden çok iyi kar ediyor düşüşlerdede daha az kaybettiriyordu. İlk defa bugün sabıttı. Hesaplamayı saat kaçtan itibaren kapatıyorlar 18 diye hesaplıyordum. Pazartesi umarım telafi eder.
    hangi fon üstatım fiyat girmişlerse söyleyim size.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Mustafa merhaba iş bankası ile çalışıyorum. İki fon alışı için talimat vermiştim. Üstelik fon karşılığı paraları da ayrı ayrı repoya koymuşlardı. Yaptığım işlemler de iki ayrı talimat da görünüyor. Fakat arkadaşlar gidip bütün para ile bir fonu almışlar diğerini tabi ki almamışlar. Bu tür hatalar ile hiç karşılaştınız mı?
    Ben karşılaştım. Parayı geri iade ediyorlar. Bu yüzden fon alınmış mı kontrol etmeniz alınmamışsa boştaki parayı ppf'ye gömüp günü kurtarmanız gerekiyor.
    İş bankasının repo oranları da aşırı komik. Ppf alsalar daha iyi ama almıyorlar maalesef.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    hangi fon üstatım fiyat girmişlerse söyleyim size.
    zpf fonu üstad.

5.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Mustafa merhaba iş bankası ile çalışıyorum. İki fon alışı için talimat vermiştim. Üstelik fon karşılığı paraları da ayrı ayrı repoya koymuşlardı. Yaptığım işlemler de iki ayrı talimat da görünüyor. Fakat arkadaşlar gidip bütün para ile bir fonu almışlar diğerini tabi ki almamışlar. Bu tür hatalar ile hiç karşılaştınız mı?
    Üstadım ben İş Yatırım kullanıyorum fon işlemlerimde. Sorun yaşamadım diyemem ama yaşadığım bütün problemlerde çözüldü. Banka kısmında bu tür problemlerde muhatap bulmak biraz daha zor.

6.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Ben karşılaştım. Parayı geri iade ediyorlar. Bu yüzden fon alınmış mı kontrol etmeniz alınmamışsa boştaki parayı ppf'ye gömüp günü kurtarmanız gerekiyor.
    İş bankasının repo oranları da aşırı komik. Ppf alsalar daha iyi ama almıyorlar maalesef.
    Teşekkür ederim. iki fon için yatırılan tüm para ile sadece tek bir fon almışlar. Diğerini doğal olarak almamışlar. Şu anda yapılacak bir şey yok gibi görünüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    61 küsür mk denk gelmekte.
    Sevinen üstadım, 3 günlük bir getiri ve anlık al-sat imkanı sunuyor. Fonlardan dönen para ile hemen TZV alıyorum, böylece pek bir gün kaybı olmuyor

8.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Evet. Fon IPV idi ve 6.762472 olan, Çarşamba günü islem göreceği birim fiyattan satılmış.
    Ben dün sabah alış yazmıştım, 6,7892 görünüyor işbankasında

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 801/1001 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •