Sayfa 865/1001 ÝlkÝlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 6,913 - 6,920 arasý.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karþýlýðý oranlarý)

1.  Alýntý Originally Posted by Webster Yazýyý Oku
    Dusecek borsa boyle dusmez acin gozunuzu
    Burada felaket tellalligi yapan kisilere bir bakin
    Gecmis iletilerini okuyun
    Kac defa teknik aciklama yapmis
    Rakam vererek konusmus
    Kuslara ayilara vs kanmayin dostlar
    Hedef 137k icin zemin dolduruyor...ytd
    aynen baþkan bugün %1 düþse bile zaten düzeltme bekleyen çok insan var bu düþüþte onun için zemin olur ertesi gün yüksek + yapma imkaný doðar.
    ben borsanýn yatay veya gýdým gýdým ilermelesi / düþmesinden ziyade zig zag ve sert hareketler yapmasý taraftarýyým.

2.  Alýntý Originally Posted by Webster Yazýyý Oku
    Tacirlere bak ya
    Dun bakkaldi
    Simdi market oldular
    dün mail attým tacirlere RYGYO varmý portföy'de , birde son 3 gündür biraz performansýnýz düþtü hafif panikledik alýþkýn deðiliz diye.

tacirler oðuz bey aþaðýdakini yazmýþ
    Deðiþken fonumuz en riskli yönettiðimiz fondur. BIST 100 Endeksi’nin düþtüðü günler bu fonun artý yazabileceði gibi, yatay seyrettiði veya yükseldiði günlerde de düþebilir. Dolayýsýyla en az 1 yýl kadar uzun vadeli yatýrým yapmanýzý öneriyoruz.

Fonun taþýdýðý hisse senetlerini sizin de bahsettiðiniz þekilde KAP bildirimlerinden takip edebilirsiniz. Bunun dýþýnda hisse bazýnda herhangi bir ek bilgilendirme, yönlendirme vs yapamýyoruz.

3. Tcd +1,69 resmi rakam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

4. xtkjs endeksi bugunde akmaya devam etmiþ patlamaya hazýr bomba vaziyetini aldý artýk ben elimdekileri %20yle boþalttým.

5.  Alýntý Originally Posted by buskas Yazýyý Oku
    dün mail attým tacirlere RYGYO varmý portföy'de , birde son 3 gündür biraz performansýnýz düþtü hafif panikledik alýþkýn deðiliz diye.

tacirler oðuz bey aþaðýdakini yazmýþ
    Deðiþken fonumuz en riskli yönettiðimiz fondur. BIST 100 Endeksi’nin düþtüðü günler bu fonun artý yazabileceði gibi, yatay seyrettiði veya yükseldiði günlerde de düþebilir. Dolayýsýyla en az 1 yýl kadar uzun vadeli yatýrým yapmanýzý öneriyoruz.

Fonun taþýdýðý hisse senetlerini sizin de bahsettiðiniz þekilde KAP bildirimlerinden takip edebilirsiniz. Bunun dýþýnda hisse bazýnda herhangi bir ek bilgilendirme, yönlendirme vs yapamýyoruz.
    doðru olanda bu aslýnda bu kadar büyüklükteki bir fonun güncel portfoy bildirmesi hisseleri yerinden oynatýp spekülasyona sebebiyet verir.

6.  Alýntý Originally Posted by traderpanda Yazýyý Oku
    xtkjs endeksi bugunde akmaya devam etmiþ patlamaya hazýr bomba vaziyetini aldý artýk ben elimdekileri %20yle boþalttým.
    Aynen patlayacak elde olanlar bir gözden geçirsin, ben dün vermiþtim kalanlarý.
    Tte de olmasa yanmýþtýk bu hafta bir o yüz güldürdü.

7.  Alýntý Originally Posted by traderpanda Yazýyý Oku
    xtkjs endeksi bugunde akmaya devam etmiþ patlamaya hazýr bomba vaziyetini aldý artýk ben elimdekileri %20yle boþalttým.
    Nedemek istedin bu endeks nedir

ASUS_X007D cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alýntý Originally Posted by NewsTR Yazýyý Oku
    Aynen patlayacak elde olanlar bir gözden geçirsin, ben dün vermiþtim kalanlarý.
    Tte de olmasa yanmýþtýk bu hafta bir o yüz güldürdü.
    Ne patliyo aciklayin

ASUS_X007D cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 865/1001 ÝlkÝlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •