Sayfa 780/1001 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Türk Traktör'de grev kararı alındı, görüşmeler sürüyor
    Tofaş'ta grev kararı alındı, görüşmeler sürüyor
    Aygaz'da grev kararı alındı, görüşmeler sürüyor
    Fonlarda bu hisseler varsa dikkat edelim.
    Son dağılım raporlarına göre 3 hisseyide bulunduran TKF ve TCD var. Portföydeki ağırlıkları toplamda %5-6 civarı emmim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Tcd -0.74%
    Masallah eksi yazinca kosarak gelip yaziyorsun sadicim
    Bir defa arti getirince yazdigini gormedik 😀

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bir defa arti getirince yazdigini gormedik
    Webster üstadım, 2 gün önce 50K girdik. 600 TL zarar yazdı hemen, ama satmak yok asla. Neyseki OKD, OSD, TZV, TZC ve EIB var. Onlar az da olsa zararı kapatmaya çalışıyorlar

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Webster üstadım, 2 gün önce 50K girdik. 600 TL zarar yazdı hemen, ama satmak yok asla. Neyseki OKD, OSD, TZV, TZC ve EIB var. Onlar az da olsa zararı kapatmaya çalışıyorlar
    Hocam bol kazanciniz olsun ins.
    Fon isi uzun vade dusunulurse zarar ettirmez...

5. Viop +%0,24

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hocam bol kazanciniz olsun ins.
    Fon isi uzun vade dusunulurse zarar ettirmez...
    Kesinlikle haklısın, üstadım. Ağustos ayında TCD’yi aldığım fiyatı daha dün gibi hatırlıyorum. Azer bülbül kardeşim, bu hisseyi forumda fazla dillendirmeyelim artık. Burada yazan sadece birkaç kişiyiz ama misafir olarak buraya damlayıp bilgileri alanlar var

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bir defa arti getirince yazdigini gormedik 😀
    Tablo paylaşımlarımda TCD'de vardı dikkatinizi çekti mi bilmem, eksi getirili TCD paylaşımlarım dikkatinizi çekiyor anlaşılan üstadım İsterseniz +0.74% olarak düzelteyim paylaşımı mı

8. İş Yatırım - Piyasalarda Bugün 17.01.2020
    Kar satışları ile yükseliş trendi devam

Dün açıklanan kuvvetli Amerikan tüketim verisinden sonra Çinden beklentilerden iyi gelen aylık sanayi üretim ve beklentiler doğrultusundaki büyüme rakamları dünya ekonomisinin iyileşmekte olduğunu gösteriyor. Çin-Amerika arasındaki ticaret savaşları konusundaki olumlu gelişmeler de genel olarak dünya hisse senedi piyasalarını desteklemeye devam ediyor.

Yılbaşından bu yana benzer ülke endekslerinin üzerinde getiri sağlayan BIST 100 endeksinin yükseliş trendinin korunacağını ancak bu seviyelerden olası kar satışlarının ve geri çekilme ihtimallerinin de arttığını görüyoruz. Dünkü Merkez Bankası faiz indiriminden ve global hisse senedi piyasaları iyimserliğinden yararlanan BIST100 gün içi kazanımlarını koruyamayarak bir önceki güne göre yatay bir seviyeden kapattı. Merkez Bankası kararından sonra TL'nin görece güçlendiği görülüyor. Bu arada bankaların yurtdışı Eurobond ihraçlarını yeniden başlatmaları özellikle gerileyen CDS risk primlerimizin ilk olumlu sonuçları olarak okunabilir.

2019 son çeyrek karlarının açıklanacağı döneme yaklaşırken şirket özelinde ve bilanço beklentilerine yönelik hareketler yoğunlaşabilir. Bugün piyasamızın güne hafif satıcılı başlayacağını öngörmekle beraber gün içi yönümüzü daha çok yabancı ilgisi ve global gelişmeler belirleyecek. Sabiha Gökçende yeni hat uçuşlarına yoğunluk nedeniyle izin verilmeyeceği haberinden sonra 2020 beklentilerini koruduğunu açıklayan Pegasus hisselerinde görülen dünkü sert satış sonrası bir miktar sınırlı tepki görebiliriz. Makro gündemimizde önemli bir veri açıklaması bulunmazken, dünyada ise Euro bölgesi Tüfe ve Amerikan sanayi üretim verileri takip edilecek.

Sayfa 780/1001 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •