Sayfa 776/1001 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Şansıma mıçim sağlam girelim dedik 3 sayfa okudum düzeltme düzeltme düzeltme yapmayın uyuyamam bu akşam
    Dünde tavsiye niteliğinde yazmıştım size. İçinizi rahat tutun, etkileniyorsanız haber ve forumlara girmeyin, ama ben fon yönetimini araç veya ev yatırımı olarak görmenizi öneririm. Bu sizin pisikolojik olarak daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Örneğin hepimizin kapısında 100-200 bin TL değerinde araçlar dışarıda yatıyor bırak kazandırmayı her yıl kendi parasını yatırım olarak kullansanız birde yaptığınız masrafları ekleseniz en kötü yıllık 10000-20000 TL masrafı var. Bu hesaplamaya takılmayın rakamlar tamamen varsayım. Sadece canlandırma yapmanız için yazmak istedim.

2.  Alıntı Originally Posted by MobilMedya Yazıyı Oku
    Dünde tavsiye niteliğinde yazmıştım size. İçinizi rahat tutun, etkileniyorsanız haber ve forumlara girmeyin, ama ben fon yönetimini araç veya ev yatırımı olarak görmenizi öneririm. Bu sizin pisikolojik olarak daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Örneğin hepimizin kapısında 100-200 bin TL değerinde araçlar dışarıda yatıyor bırak kazandırmayı her yıl kendi parasını yatırım olarak kullansanız birde yaptığınız masrafları ekleseniz en kötü yıllık 10000-20000 TL masrafı var. Bu hesaplamaya takılmayın rakamlar tamamen varsayım. Sadece canlandırma yapmanız için yazmak istedim.
    Kesinlikle katılıyorum, fon günlük Trade aracı değil, bugün aldım yarın kazanayım illa mantığında girilip panik çıkışlar yapılırsa illa kayıp olacaktır. Fon orta -uzun vadeli yatırım aracı olarak görülmeli, çabuk kazanmak isteyenler bilgileri varsa hisse senedi ve/veya viop da işlem yapmalı.

3.  Alıntı Originally Posted by MobilMedya Yazıyı Oku
    tamamen haklısınız umarım biraz uzak kalabilirim sonuç itibari ile risk olmadan gelir olmuyor...

Teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Durum aynı
    Bir tarafım artık yeter diyor
    Diğer tarafım azcık daha al diyor.
    Bakalım yarın 12.55'te karar vereceğiz artık.
    O saatin hiçbir önemi yok. Piyasa yarım saat içinde çok iyi de olabilir; allak bullak da olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    O saatin hiçbir önemi yok. Piyasa yarım saat içinde çok iyi de olabilir; allak bullak da olabilir.
    Son ana kadar hakkımı kullanacağım.13.00'dan sonra bazı fonlar alınamıyor çünkü.
    1-1,5 saatte çöktü bugün.Saat 16.15'e kadar herşey gayet güzeldi.

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Nasil gaza gelmisse kadin ver mehteri ver ver

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    109'a kadar gelirse bakalım kimler sabredip elinde tutabilecek fonlarını.Satsan dert tutsan dert.
    İyi bir sinir sitemi lazım onun için.
    Şok bir durum olmaz ise düşüş bile sindire sindire iki geri bir ileri şeklinde olur. teknik analize çok inanırdım. Fibonacci TA üzerinde çok kafa yordum lakin adamlar destek ya da direnç seviyelerini geçmek isteyince bir çırpıda geçiyorlar. Önemli olan Biste para girişi ve çıkışını takip etmek. Eğer piyasaya giriş durursa bir müddet yatay gider ve sonra düşmeye başlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Şok bir durum olmaz ise düşüş bile sindire sindire iki geri bir ileri şeklinde olur. teknik analize çok inanırdım. Fibonacci TA üzerinde çok kafa yordum lakin adamlar destek ya da direnç seviyelerini geçmek isteyince bir çırpıda geçiyorlar. Önemli olan Biste para girişi ve çıkışını takip etmek. Eğer piyasaya giriş durursa bir müddet yatay gider ve sonra düşmeye başlar.
    O zaman yabancının girmesi lazım.
    Bizden bu kadar.
    Ya da millet dolarını mevduatını bozup takviyeye gelecek.
    Para bitiyor

Sayfa 776/1001 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •