Sayfa 104/137 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon
Arama sonucu : 1090 madde; 825 - 832 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. Sabah doları sattık iyi kar yazdık....sonra onslara dadandik....ırzına geçtiler....

Artık gmstrf de robot çalıştı ve finans gelip basacak kaygısı şimdilik yok...

Uzun vadeli gmstrf li olabilirim...

Ons altın dönerse gümüş daha sert döner....dolardaki artışı cebe koyduk sıra onslarda...

P.tesi teşvik kurtarır insl...

Cuma usd 10 yıllıkları düştü neden saldılar anlamadım ....
    .
    ABD Temsilciler Meclisi 1.9 trilyon dolarlık yardım paketini onayladı.

Sırada, senato oylaması var.
     Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    7.2 deyken 6.88 den aldım...7.43.... iyi para....sabah satarım usdtrf yi akşama düşer.. gece senotodan yardım teşvik geçecek....usd düşer ons yükselir...15.30 dan sonra onslari düşünce toplarım....

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Cuma 100 bin bulan finans 41.3 gösterge iken 42.92 den satarım dedi....maliyet artı kar dahil galiba...yinede yada cumab piyasa anormal diye usdtrf gldtrf de olduğu gibi makas açtı....sonuçta mali koydu...

Kosa koşa alan olmadı....deniz 300bin aldı...metro 10 bin...ve diğeri piyasa....2.86kapanis artık çok mal var ve fiyata göre normal hareket eder....

4. Fon bugün ithal mal bulmuş....tam 600 bin lot ve fonun ucu 5 bin lotla çalışıyor ve artık bunu kaldıracak piyasa yok....elinde satılacak 600 bin var....

5. Bu fon ömür törpüsü. Bir daha alıp satmamak için listemden ve hayatımdan çıkardım. Kalanlara bol kazanç..

6. Fon dün 100 bin sattı.500 bin daha var....alanlar pismandir onslar tepetaklak....şimdi herkes sıraya girer satisa.....iyi halka arz oldu....onslar durulama kadar usdtrf en iyisi....25.97 yi görmüş....bence borsaları salacaklar önce ons ları saliyorlar
     Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Fon bugün ithal mal bulmuş....tam 600 bin lot ve fonun ucu 5 bin lotla çalışıyor ve artık bunu kaldıracak piyasa yok....elinde satılacak 600 bin var....

7. Gümüş Ons, Altın Onsdan Ayrıştı Eğer Öyle Olmasaydı Ons Gümüş Şimdi 22 lerde Gramda 5.50 lerdeydiEn çok zarar Gram Altıncılar Oldu Gümüşte 6.90 dan terso kalanlarla Gram Altında 540 dan terso kalan bir değil gümüşçüler Gram altıncıları görüp biz yandık anam demesinler

İki ay önce gmstrf ile gldtrf aynıydı....41 41 di şimdi biri 42 diğeri 36

8. Çin BDDK Bşk. “Avrupa ve Amerika’da finansal piyasa ve reel ekonominin ters yönde ilerlediğini, pandemide aşırı gevşek para politikalarının ürettiği finansal balonun, bir gün patlayabileceği endişesi var.” demiş.

Post-Covid süreçte Çin küresel aktör olacağı için önemli...

Altının onsundaki düşüş...yeni bir borsalarda satış dalgası izlenimi veriyor....geçen haftaki düşüşlere dün ara verildi ve hızlı tepki teşvik onayı ile ilgili geçici bir durum....

Bu süreçte düşüşlerde margin call ihtimaline karşı şuan dolar en güvenli liman gibi....

Sayfa 104/137 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •