Sayfa 123/137 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 977 - 984 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. Gümüşte büyük baskı var uzun zamandır. Ons 30 lara doğru bir hareket daha yapacak gibi yakında.

Orayı kırarsa bir mini ralli izleriz. Ama nedense hala büyük yükseliş için erken gibi. YTD

Hayırlısı

2. benimle ayni kurumdan islem yapan arkadasa sesleniyorum. Sen bu kafayla 1 seneye batarsin. Daha once yoktun piyasada sonradan ciktin benden gordun aynen beni taklit ediyorsun ama beceremiyrsun. Mesala bende mal olsa 50 den cakardim qnb. Sende mal vardi cakmadin gecmis olsun

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bu gümüş çanağı tamamlar.

4. Mevduat ve fonlarda stopaj avantajı uzatılmadı... Net faizler 2 puana yakın tırpan yedi.

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bugün finans tan bir fon 300 bin gldtrf ve 250 bin gmstrf sattı....usdtrfde 3 bin sattı....10 bini duruyor ..50 bin de gldtrf ve gmstrf duruyor....satınca piyasa yapıcı mala boğuldu ve göstergeden aşağıya mal verir oldu....

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 26,90 seviyesinin önemli olacağını düşünüyorum.

7. Arkadaslar stopaj indirimi uygulamasi temmuz sonuna uzatilmis. Burada uzamadi diye yazilinca resmi gazeteye bakmamistim. Simdi baktim uzamis. Mukerre sayili yayinlanmis. Piyasada bundan kafa karisikligi var gibi. Benden de stopaj kesmisler. Pazartesi ilk isim aramak llacak araci.kurumu. onlarda resmi gazetenin mukerree sayidina bakmadilar sanirim

8.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Arkadaslar stopaj indirimi uygulamasi temmuz sonuna uzatilmis. Burada uzamadi diye yazilinca resmi gazeteye bakmamistim. Simdi baktim uzamis. Mukerre sayili yayinlanmis. Piyasada bundan kafa karisikligi var gibi. Benden de stopaj kesmisler. Pazartesi ilk isim aramak llacak araci.kurumu. onlarda resmi gazetenin mukerree sayidina bakmadilar sanirim

Ben de 2 ay önce itiraz ettim iade ettiler. https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0201223-21.pdf

Sizde yeni link var mı uzatmayla ilgili?

Sayfa 123/137 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •