Sayfa 13/137 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. Gumuste obo kirilmaz diyordum aksam kirilmis hedefi 17,3 dolar malesef finans gelene gecene veriyor. Nerede durulacak bakalim

2.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    2215 den abandim bende ho

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    )) Alan herkes hisse net yazarı.
    Yatırım tavsiyesi değildir, yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir.

Valla zamanında güneş sigorta bedava diye onlarca yazım var işyatda 0.79 da iken fiyat bedava diye keza öyle,şimdiki rakamları malumunuz.Ben demiştim diye artmadılar elbet ucuzdular ondan arttılar.Şimdi de bence bedavaya satılan tek güvenilir beni rahat uyutacak enstruman var,o da gümüş.Dolar TL de bizimkiler tam saha pres yapıyor,gümüş ons fiyatında jp morgan tam saha pres yapıyor,ama yıl sonuna kadar dayanamazlar o pres kalktığında gmstr nerelere gider görürsünüz.Ben yıl sonu için minimum 30 lira öngürüyorum.Zaten eylül ayında 26,30 liraydı,)))))))))))

O yüzden fiyata takılmayın,ortada bir mal var çok ucuza alabiliyorsunuz diye düşünün,millet bunu göremiyor diye malın değeri değişmez.Hoş birileri bizim gibi düşünüyor zaten,yazın ortada 600 000 lot gmstr vardı totalde,şu anda 2.200 000 lot,birileri sürekli fiyatdan bağımsız topluyor,satan sadece fon.

Sene sonunda forumun en coşkulu topiği burası olacak benim aklıma göre,şu anda dutluk olmasının keyfini sürelim bence arkadaşlar.

Misal bugün öğleden sonra amerikadan bilançolar gelmeye başlayacak, o bilançolar tırt çıktıkça,ve amerika çin anlaşması tiyatrosunun içinin kof olduğu görüldükçe millet borsadan kaçmaya başlayacak globalde.Paranın gideceği üç yer var altın gümüş ve bitcoin,millet salak mı negatif faizle bankada para tutsun.

7. Uzun vadede benxede gunus ii olacak ama kisa vadede gunus onsdaki obo kirildi. Bunu gorenler satiyir zaten finans mal bulmus satiyor hal boyle olunca durum ortada

Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Uzun vadede benxede gunus ii olacak ama kisa vadede gunus onsdaki obo kirildi. Bunu gorenler satiyir zaten finans mal bulmus satiyor hal boyle olunca durum ortada
    Ben grafiğe aylık bakıyorum,orda kırılan bir yer yok.

Sayfa 13/137 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •