Sayfa 14/137 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 105 - 112 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

Aylık grafikte direnç 17.10 da.

2. Kisa vadeli trade edenler 60 dk bakiyirdur. Kisada obo kirildi bu cok net. Zateb gunkerdir gelneyen satislar bugun geldi. Burdan anlasilyor tek satan finabmns deil

Alıntı Originally Posted by mescil Yazıyı Oku
    )) Alan herkes hisse net yazarı.
    Hayırlı olsun... hep beraber kazanırız ınş

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Kisa vadeli trade edenler 60 dk bakiyirdur. Kisada obo kirildi bu cok net. Zateb gunkerdir gelneyen satislar bugun geldi. Burdan anlasilyor tek satan finabmns deil
    Hele akşam şu amerikan bilançoları gelsin,bir de amerikan çin anlaşması yalanı hadisesi bitsin yarın o oboya tekrar bakarız.

Zaten ben trader olsam asla bu kağıda bulaşmazdım,illa emtiada trade edilecekse kesinlikle GLDTR de yapılmalı.Ben bu kağıtda trade edenin mantığını anlamadım valla.

6. Aksama dogru kirilan boyun cizgisine onaya giti. Onayi aldi bence. Ama orta vadeciler cok takamsin obo yu. Hepi topu 17,28 hedefi var. Olmayada bilir. Gelsede yuze 2 dusus cok da sey etmemek gerek. Ama piyasa obayu net gordu. Gunlerdir satici yokken bugun finans harici ii satis yedi. Gece obo kirilmasaydi ilave ywpacaktim sabah yemedi

7. Dostum finansta mal yokken guzel trade ediliyordu yukari yaziyordun aluyirdu birileri. Sindi trade zozr dediin gibi. Finans goz acturmuyir dayiyir mali. Eskiden 5 kademe ustteb satardu simdi 10 kadene ustten satmak hosuna gidiyor galiba. Birkac gune eski dinamiklerine donecek gibi. 5-10 kademe ustte yazacak galiba eskiden ikdugu gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu fonla tebden gram gümüş almayı kıyaslamayın,bu fonu gümüş alıp koyduğunuz bir kiralık kasa gibi düşünün,kasa takasbankta ,her lot 6.55 gr gümüş demek,yılda bir ödenen fon gideri ve satarken ki vergiyi kasa kirası gibi düşünün.Fon tasfiye olsa ortada fiziki gümüşler var teb de gümüş falan yok.
    1 kg gümüş kaç lota denk geliyor sn hkm.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Sayfa 14/137 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •