Sayfa 2/136 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1088 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

..........
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

2. yakın vadede hareketlilik bekleyen var mı? ben stabil ilerleyeceğini düşünüyorum. YTD

bu fonda kesinti ne kadar %10 mu %15 mi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    Bu fon yerine TEB 'den gram gümüş almak daha karlı
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

bu fonun değeri nasıl hesaplanıyor bilen varmı
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Arkadaşlar 2020 yılının flaş yatırım aracı gümüş olacak.Borsada gümüş almak mümkün dedikleri zaman bu fonu buldum.Bence 2020 de en çok artacak kağıt bu.Bu entry yi ilk yazan forumdaş olmak bakalım 2020 sonunda bana ne gibi bir duygu yaşatacak.Fon hakkında sorusu olan varsa cevaplayabilirim,baya mesai harcadım da ))))))))))))

Zaten sanırım uzun süre bu sayfa benim kişisel bloğum gibi olacak,şu ara benden başka yazan olmaz.Zamanında güneş sigorta öyleydi ben ve dört beş müdavimi arkadaş vardı tatlı tatlı sohbet ederdik.Malum bu ara o topik baya kalabalıklaştı.Bu topikde gümüş sevdalısı arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunmak doğru bir yatırım yapıp yapmadığım konusunda fikirlerimi teyit açısından beni çok mutlu eder.Bu arada güneş ,gümüş falan fonetik olarak bu harflere yatkınlığım nerden acaba, niye bu benzer harfli şeylere yatırım yapıyorum ki,çocukluğuma inmek lazım)))))))

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Zaten sanırım uzun süre bu sayfa benim kişisel bloğum gibi olacak,şu ara benden başka yazan olmaz.Zamanında güneş sigorta öyleydi ben ve dört beş müdavimi arkadaş vardı tatlı tatlı sohbet ederdik.Malum bu ara o topik baya kalabalıklaştı.Bu topikde gümüş sevdalısı arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunmak doğru bir yatırım yapıp yapmadığım konusunda fikirlerimi teyit açısından beni çok mutlu eder.Bu arada güneş ,gümüş falan fonetik olarak bu harflere yatkınlığım nerden acaba, niye bu benzer harfli şeylere yatırım yapıyorum ki,çocukluğuma inmek lazım)))))))
    sn. hkm, bu fonu almanin TEB'den gram gumus almaktan ne gibi avantajli bir yani var?

Sayfa 2/136 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •