Sayfa 20/136 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1087 madde; 153 - 160 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

Alıntı Originally Posted by mescil Yazıyı Oku
    20 milyon lotta bu fon durur yeni bir fon daha acar gümüş 2 diye.
    Portföy yönetim şirketi, riski üzerine alarak gümüş karşılığı fon katılma belgeleri çıkarttığında arbitraj kar ve zararı portföy yönetim şirketine aittir. Ama gene de daha kesin yazabilmem için fon raporu ve esas sözleşmesini okumam lazım. Vakit bulunca okuyayım.
    Sağolun sn mescil,okur da bilgi verirseniz çok makbule geçer saygılar

2. Çin görüşmeleri traş çıkacak...baba 30 bin lot altın 10 bin lot güöüiü topladı

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sağolun sn mescil,okur da bilgi verirseniz çok makbule geçer saygılar
    Bir önceki gönderimin altına yazdım sayın hkm. (üşengeçlikten)
    Saygılar.
    Yatırım tavsiyesi değildir, yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir.

Alıntı Originally Posted by mescil Yazıyı Oku
    Bir önceki gönderimin altına yazdım sayın hkm. (üşengeçlikten)
    Saygılar.
    Sn mescil çok sağolun.Yazdıklarınızdan çıkardığım sonuç aynı bana GMSTR fizikiden daha uygun.Bunun da bir nevi fiziki gümüş olduğunun tescillenmesi açısından bu açıklamalar çok iyi oldu.

Bence speklerinde işi zor,bu seviyelerden borsada millete mal devredebilmek için yukarı sürmek zorundalar,ne de olsa son demler,gavurlarda şirketler kendi kağıtlarını alıyor borsaları yukarda tutmak daha kolay,bizde emekli fonları olmasa spekler göçer valla bu ara gelen satışları bu seviyeden nasıl karşılayacaksın))))))) Allahtan emeklilik fonları var onlar alıyorlardır ne de olsa kar dertleri yok.

6. Evet harbi traş çıktı görüşmeler, imzalar atıldı. Ben malımı bilirim, trumpı 20 yıldır takip ediyoruz. Tırmandırır tırmandırır ama sonunda uzlaşır.

E ne oldu çin amerika anlaştı gümüş yüzde 1.55 arttı.Şu 18.5 u bir kırsa ons olay çok değişecek de demek zamanı değil.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    E ne oldu çin amerika anlaştı gümüş yüzde 1.55 arttı.Şu 18.5 u bir kırsa ons olay çok değişecek de demek zamanı değil.
    Zaten ben gümüş konusunda olumluyum, gümüşün bu anlaşmayla alakası yok dedim.

Sayfa 20/136 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •