Sayfa 48/137 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 377 - 384 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Tamam sayın hkm okuyacağım. Sohbet ve fikir alışverişi için tşk ederim. Kırıcı bir sözüm olmuşsa özür dilerim, affınıza sığınıyorum. İyi akşamlar
    Yok yahu ne demek sn karayel hepimiz küçük yatırımcıyız,birbirimize yardımcı olalım diye bilgi paylaşımı yapıyoruz,ne kırgınlığı lafı olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ha gldtr de marj yok gram altın hesabıma altın almam ,altın alırken elbet gldtr alıyorum ,marj kapanana kadar teb den gram gümüş marj kapanınca bu fona elbet ben de dönerim.
    Gldtrf de benim de bir miktar var. O sabit uzun vadeli yatırım. Onu şimdilik satmıyorum.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. Adam bugün gümüş almış rafineriden sattı..bugun fon yöneticisiyle gorustum.41 lik mali 44 den alıyor 47 den bassa Yüzde 7 kar...mal buluyorsa hergun yapar...48.5 den 47 ye düşürdü....eğer devamı gelirse o alıcılara birgün don indirir...birde gümüş satış yerse 38 den kucağa düşmek var....altında bu oldu 44 den saldırdı sonra bir döndü 42 lik mali 40 dan sıraya girdi herkes....

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 47,45 ten alıp 48,40 tan haşırt diye verdim. Alan hayrını görsün
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

5. Tortumlu 44 den aldiklarini dedilermi acaba birde nerden buluyorlsrmis yurtdisimi yoksa ulkeden mi

6. Tahminim 44 dur....ülke içi rafineriden....
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Tortumlu 44 den aldiklarini dedilermi acaba birde nerden buluyorlsrmis yurtdisimi yoksa ulkeden mi

Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Tahminim 44 dur....ülke içi rafineriden....

Oho valla mükemmel iş 44 den al anında 48 den çak.Yüzde yirmi bir günde cepte.

Eskiden ne güzel marj 12 kuruştu 44 den bulduysa 44.12 den satardı fon.Sonra yüzde 2 ye sonra yüzde 4 e çıktı marj ,şimdi yüzde 20 hem de alıcısı da baya baya var.Aslında fonun kabahati yok sonra fona kızanlar oluyor,adamlar bu karı gördüğü zaman ne yapsınlar 44 den aldığı malı elbette 45 den bile gelene gidene vermek zorunda,neticede bu bir fon uzun vadeli yatırımcı değil ki.

Sayfa 48/137 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •