Sayfa 52/137 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 409 - 416 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. Benim yazıları okursan sizlanmana gerek yok....fon yönetimi suçsuz...
     Alıntı Originally Posted by Allegro Yazıyı Oku
    Şu fona bulaştığım güne lanet olsun,tek zarar eden benim herhalde,hemde ciddi zarar.Gr.kadar bile artmıyor.
    Böyle fon yönetimi olmaz,bunlar bildiğin spekülatör mantığıyla çalışıyor,duruyor,duruyor makas iyice açılana kadar bekleyip kafamıza çakıyor.Allaha havale ettim onları.Bedduam eksik olmuyor,kurtulduğum gün bir daha asla bulaşmayacağım.
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Gümüş ons ve gram olarak artıda. Dolar zaten adım adım yükseliyor. Şahsi kanaatim fon yeniden hızlı bir şekilde toparlar
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. [IMG][/IMG]
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. [IMG][/IMG]

Gümüş 6 lira üstünde kaldığı sürece yükseliş trendini sürdürüyor. Dolardaki olası ani ve sert yükselişler ise bu trendi daha da hızlandırır.

5. QNB finans yaptığı satışlar düşürdü dimi bu fonu.. daha nereye kadar satabilir??
    Bugün satış stratejisini değiştirdi az az yedirerek sattı..
    Elinde 500k lot falan kalmıştır.. onuda verip full tahtadan çıkacak değillerdir..
    42tl nin altına düşmesi zor görünüyor sanki..
    Ben yine pusuda bekleyeceğim yarında bir düşüş olursa al sat fırsatı veriyor..

Tamamen amatör bakış ile yazıyorum.. kendi bildiğinizi yapın..

6. Gümüş fonuna rağbet çok fazla. Önümüzde doların daha da yükselmesinin beklendiği bir ortamda elimizdeki her bir fon çok kıymetli.

7. Robot devrede....alıcı yok....gaz bitti....gümüşe satış gelirse robotun alış ucuna panikle mal satacak ky de tam 4 milyon var....ecb gevserse o zaman yerinde sayar....
     Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Gümüş fonuna rağbet çok fazla. Önümüzde doların daha da yükselmesinin beklendiği bir ortamda elimizdeki her bir fon çok kıymetli.
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Fon yönetimi elindekileri küçük yatırımcıya kaptırdı herhalde. Geri almak için baskı var gibi bi durum sezinliyorum

Sayfa 52/137 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •