Sayfa 58/137 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 457 - 464 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. Son 5 günde fon 150 bin lot piyasadan mal alınca makası daraltti ...bugün robotun iki ucunda gözüktü....marj 25 Kr....aylar sonra gmstrf normalesti....

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Fransa Almanya vb kaos devam ediyor , tedarik sorunuda başlayabilir

3. Gümüş uzun zaman sonra, diğer piyasalardan pozitif yönde ayrıştı ... hadi bakalım, devamı dileğiyle
    Ne yazarsam yazayım, kişisel fikirlerimdir ve kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bir hasta amca geldi biraz evvel serumunu çektim bana Allah razı olsun evladım dedi.Bende tesekkur ettim kaç yasındasın bey amca dedim kendisı muntazam bir Türkçe ile 78 yaşındayım dedi.Bana kaç evladın var dedi bende 3 tane var deyince bak evladım yarın kuyumcuya gideceksin her 3 çocuguna gümüş alacaksın dedi hayırdır amca diyice mayısa kadar 10 katı artacak demezmi...

gelde uyu şimdi

5. Ak sakali da var mıydı
     Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Bir hasta amca geldi biraz evvel serumunu çektim bana Allah razı olsun evladım dedi.Bende tesekkur ettim kaç yasındasın bey amca dedim kendisı muntazam bir Türkçe ile 78 yaşındayım dedi.Bana kaç evladın var dedi bende 3 tane var deyince bak evladım yarın kuyumcuya gideceksin her 3 çocuguna gümüş alacaksın dedi hayırdır amca diyice mayısa kadar 10 katı artacak demezmi...

gelde uyu şimdi

6. https://invst.ly/sq18i
    GMSTRF GÜNLÜK...
    DİP OLUŞUMU BİTTİ. 6-8 HAFTA İÇİNDE ÇANAKTA TAMAMLANABİLİR.

7. Neden olmasin zengin olmak istiyoruz adamlar burda 3+1 eve 1,5 milyon veriyor gümüşün grami 7 lira

Sayfa 58/137 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •