Sayfa 6/137 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Gmstrf mi Gldtrf mi daha avantajlı olur bu önümüzdeki çöküş sürecinde?
    Sorunun bana sorulmadığından emin olduğumdan cevap yazmıyorum)))))))))))))

Bu topik şu an portakal bahçesi,zamanında yerini almak lazım.Her zaman her enstrumanda ilk uyananlar para kazanır.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sorunun bana sorulmadığından emin olduğumdan cevap yazmıyorum)))))))))))))
    Sizede sordum tabiki ama sanırım siz gümüşçülerdensiniz?

Ama açıkla derseniz de elbet açıklarım))))))))

Sn cok investingten 10 yıllık GMSTR VE GLDTR grafiklerine bakın .Beş dakikanızı alır sonra gelin beraber yorumlayalım.Bence cevabı siz zaten bulacaksınız.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn cok investingten 10 yıllık GMSTR VE GLDTR grafiklerine bakın .Beş dakikanızı alır sonra gelin beraber yorumlayalım.Bence cevabı siz zaten bulacaksınız.
    Gld grafiği hep yükselmiş gms ise 2012 de tavan yapmış şimdi çanağı tamamlamış , yani?

7. Dostum hangi kurumdan alıyorsun?.çünkü alan satanları ezberledim gibi....bu arada gmstr gldtr de alış ve satışlara babalar gibi lotları yığan sanko dan işlem yapan herif benim...sonuç ta robata göre hareket ediyoruz ama aradaki marjdan al sat işin çerezi oluyor....bu arada bu sıralar işler iyi...20 günde 50 bin tl kazandım....

Fon kesilmesine gelince %10 kesiliyor sma daha önce zarar etmişsen %10 artı bakiye oluyor ne zaman artıya geçersen o zaman kesinti başlıyor....mesela bu düşüşde 285 den 267 lere ben 40 bin kaybetmiştim 4 bin alacagım vardı şimdi 50 bin kazanınca 4 ay sonra artık artıya geçtiğimizden kesinti başladı....
     Alıntı Originally Posted by subsysyetm Yazıyı Oku
    ben GLDTR sik sik alip satarim, hic oyle bir vergi gormedim de odemedim de. Gumusde de yoktur diye dusunuyorum. Sonucta ayni mantik
    SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Fonun müdürü fatih beyle konuşacam...gldtr 25 li fiyatlarda iken 8 kademe marj koyuyor...22 li fiyatlarda gümüşe 12 kademe fark koyuyor robota...bu yanlış onuda 8 kademeye düşürmeli...bu arada gldtr de 10 olan kademe yi 8 e...gmstr 15 olan kademeyi 12 ye usdtrf 10 olan kademeyi 7 ye indirmişler...bu güzel

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 6/137 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •