Sayfa 72/137 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 1090 madde; 569 - 576 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. Amerikan piyasaları açılınca altına alım geleceğinden korkup,düşürebildikleri kadar düşürmeye çalışıyorlar.Ne zaman yaptılarsa bu oyunları tutu.Muhtemelen bu planı yaparken gümüşçü ÇOCUKLAR yoktu.Bu planı bozarsa onlar bozar.

2.  Alıntı Originally Posted by tesus Yazıyı Oku
    Amerikan piyasaları açılınca altına alım geleceğinden korkup,düşürebildikleri kadar düşürmeye çalışıyorlar.Ne zaman yaptılarsa bu oyunları tutu.Muhtemelen bu planı yaparken gümüşçü ÇOCUKLAR yoktu.Bu planı bozarsa onlar bozar.
    Aynen. Abd açılışı ile d*****n kuyruğu kopacak.

Not: Dana nın yazdım, sandür yedik

3. Bakın #wallstreetbets 2. kez gümüşte biz yokuz; Hedge Fonlar, #wsb hareketine karşı spekülatif atak peşinde diyorlar. Biz sadece $GME, $AMC, $BB vb hisselerdeyiz, gümüşün çıkması karşı cepheye yarar, zira Citadel şu anda dünyanın en büyük 5. Gümüş sahibi diyor. Dikkatli olalım.. https://t.co/PxlrGg44IH

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tüm gün bu doları hangi hayvan aşağı bastı 😂

5. Dow kizarirsa gümüş ons ve altın onsa fena geçirirler....

6. Dxy 91 dedi. Bakalım bu hafta devamı nasıl olacak

7.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Bakın #wallstreetbets 2. kez gümüşte biz yokuz; Hedge Fonlar, #wsb hareketine karşı spekülatif atak peşinde diyorlar. Biz sadece $GME, $AMC, $BB vb hisselerdeyiz, gümüşün çıkması karşı cepheye yarar, zira Citadel şu anda dünyanın en büyük 5. Gümüş sahibi diyor. Dikkatli olalım.. https://t.co/PxlrGg44IH

Vadelide long poz açtım 29 dan . Öngörün nedir merak ediyorum tortumlu. 29,4 dan döner mi kırar geçer mi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. 29 çok güçlü bir direnç. Burayı aştıktan sonra 33'e kadar rahat görünüyor. O nedenle burayı tek seferde aşmasını beklemiyorum. Bir de şöyle bir durum da var. Bir önceki direnç 27,4'dü ve gümüş resmen tek harekette bugün 26'dan 29'a geldi yani güçlü iki direncin birini çok aşağıda bıraktı, diğerini de aştı ama sonra altına düştü. Bu şekilde güçlü 2 direncin birden tek harekette bir anda kırılmasını ben beklemiyorum. Ama gümüş bu tabi hiç yapmamış da değil...

Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    Vadelide long poz açtım 29 dan . Öngörün nedir merak ediyorum tortumlu. 29,4 dan döner mi kırar geçer mi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Allah'tan kork yeter.

Sayfa 72/137 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •