Sayfa 86/137 İlkİlk ... 3676848586878896136 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 681 - 688 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

2. https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...298231813?s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    26 destek falan değil,saçmalık,asıl fiyatı apmex e girin bakın.
    Biz ne dersek diyelim. Şu anda alınan satılan future fiyatları bunlar.

Gümüş future'larının iki farklı grafiğini paylaşmak istiyorum.

İlki uzun vadeli bir grafik. Burada Gümüş 2011 den beri düşen bir trendde iken 2020 ortalarında bu alçalan trendi kırdı gibi. İşin garibi bu olmadan önce sizlerin de dediği gibi bi 12 küsür USD lere çekip, önce milleti yaktılar sonra yukarı yaptılar. Yani spekülatif bir durum var bence.

Bu uzun vadeli grafik.

Son bir yıldır da şu şekilde bir trendin içinde bence.

Bu trend kırılmadığı sürece yukarı hareketin devamını bekliyorum. Bu grafikte benim için 26,14 trend desteği.

Ayrıca 70-80 li yıllardaki gümüş artışı tamamen spekülatif. İki kardeşim yaptığı spekülatif işlemler ile olmuş bir durum.

Alıntı Originally Posted by gucluu Yazıyı Oku
    Biz ne dersek diyelim. Şu anda alınan satılan future fiyatları bunlar.

Gümüş future'larının iki farklı grafiğini paylaşmak istiyorum.

İlki uzun vadeli bir grafik. Burada Gümüş 2011 den beri düşen bir trendde iken 2020 ortalarında bu alçalan trendi kırdı gibi. İşin garibi bu olmadan önce sizlerin de dediği gibi bi 12 küsür USD lere çekip, önce milleti yaktılar sonra yukarı yaptılar. Yani spekülatif bir durum var bence.

Bu uzun vadeli grafik.

Son bir yıldır da şu şekilde bir trendin içinde bence.

Bu trend kırılmadığı sürece yukarı hareketin devamını bekliyorum. Bu grafikte benim için 26,14 trend desteği.

Ayrıca 70-80 li yıllardaki gümüş artışı tamamen spekülatif. İki kardeşim yaptığı spekülatif işlemler ile olmuş bir durum.
    Paladyumun 5 yıllık grafiğine bir bakın az bişi sanayi kullanımı paladyumu ne yapmış.Sanal fiyatları boşverin sorun bakalım şu anda bir kilo gümüşü size kuyumcu kaça satacak.Madem fiyat bu bana bu fiyatdan on kilo gümüş bulun misal.

Madem hunt kardeşlerin spekulasyonu ile oldu aynı yıllarda altını 35 dolardan 850 dolara hangi kardeşler götürdü.

6. Sn Hkm Gumus Agx basliginda bunu daha once konusmustuk ve bir arkadas yazmisti
    Fiziki gumus icin Izmirde bir firma vardi
    Nadir in fiyati 7000 ise onlarin fiyati daha asagida idi ve soylede bir avantaji vardi ornek Nadir den aldiginiz
    ihtiyac oldu satmak istediniz satacaginiz rakam cok asagilarda olur ama izmirdeki firmadan fiziki aldiginiz zaman
    ihtiyac halinde satmaniz durumunda geri alimlarindaki makas nadire oranlara kat ve kat daha iyi idi
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Paladyumun 5 yıllık grafiğine bir bakın az bişi sanayi kullanımı paladyumu ne yapmış.Sanal fiyatları boşverin sorun bakalım şu anda bir kilo gümüşü size kuyumcu kaça satacak.Madem fiyat bu bana bu fiyatdan on kilo gümüş bulun misal.
    ....

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Sn Hkm Gumus Agx basliginda bunu daha once konusmustuk ve bir arkadas yazmisti
    Fiziki gumus icin Izmirde bir firma vardi
    Nadir in fiyati 7000 ise onlarin fiyati daha asagida idi ve soylede bir avantaji vardi ornek Nadir den aldiginiz
    ihtiyac oldu satmak istediniz satacaginiz rakam cok asagilarda olur ama izmirdeki firmadan fiziki aldiginiz zaman
    ihtiyac halinde satmaniz durumunda geri alimlarindaki makas nadire oranlara kat ve kat daha iyi idi
    Özelden telefonunu yazabilirmisiniz.

Nickini sanırım hatırlamıyorsunuz.

Sayfa 86/137 İlkİlk ... 3676848586878896136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •