Sayfa 9/137 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1090 madde; 65 - 72 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

3500-3481 = 19

19/3500 = 0,0054

Yüzde 5,4 marj değil , Binde 5,4 marj var.

Hesabınızda hata var.

Yanlışı yüzünüze vurmak değil amacım , hepimiz fikirlerimizden faydalanıyoruz. Üzüm yemek amaç.

Aslında bu işe girmeye de hiç niyetli değildim. Hanım edebiyat öğretmeni. Zerre finansal okur yazarlığı yok. Astrolojik haritalara göre yatırım yapılmalı görüşündedir yıllardır. Ama hakkını teslim etmek lazım benden daha başarılı olduğunu çook gördüm. Sözüm ona benim az buçuk finansal bilgim var ama çok çuvalladığım oldu. Yüzüme de vurur zaten sağolsun. Nerden böyle bir yargıya vardı ise artık , Eylül Ekim aylarından itibaren bana gümüş al al al diye tutturdu. Aralık başından ortasına kadar sadece ve sadece karı dırdırından kurtulayım diye aldım. 3-4 partide her seferinde 10-15 kg kadar. 50 kg civarı oldu. Vallahi 1 ay da çokiyi arttı gümüş. Gene beni yendi yatırım konusunda. Bana göre falcılık olarak gördüğüm astrolojiye ilgim artmaya başladı.

2. Herifte fiziki gümüş bitti alıcı var satıcı bomboş

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Fon degeri 23,12 su anda degerinin ustunde islem goruyor. Finans basiyor asagiya

Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Fon degeri 23,12 su anda degerinin ustunde islem goruyor. Finans basiyor asagiya
    Finans basamaz fonun ellerinde lot kalmadı.Arada marj artınca millet kar amacıyla satıyordur aşağıdan almak için.Ama olay değişmez bu günlerde satılmaz yarın nasıl bir güne uyanacağımız belli mi,bir bakarsın gümüş ons 20 dolar oluvermiş bir haftada.Eh buna da 25 den aşağısı yakışmaz.

5. Dostum derunlik izlemedin galiba sabah 23,18 basan finasi nasil basamazmis. Fon ederi kapanista 23 lira gun ici 22,8 e dustu. Ortalik sakinleince yarin 22,8 altinada sarkamsini bekliyorum. Kar satislariyla fon degerinin altinda islemler olabikir

6. Tortumlu gul gibi mali 23,11 den kaptirdin sonra 23,34 den aldi biri

7. Duzetme fon ederi kapanista 23 lira ama borsada 23,27 den kapaniyor. Finans fiziki gumusu tescil ettirirse borsaya yine eskiye doner bu

8. Saat 18.00 de gumus 1834 kapamis. Su anda 1830 duzletme devam edebilir gibi

Sayfa 9/137 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •