Sayfa 128/137 İlkİlk ... 2878118126127128129130 ... SonSon
Arama sonucu : 1090 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. Portföydeki gümüş miktarı 83.850 kg idi. 1.290 kg daha temin etmişler. Şu anda 85.140 kg olmuş.
    Allah'tan kork yeter.

2. Direkten döndüler....şuan tahminen 200 bin lot var....bugün dipten işlem görüp 50 bin piyasadan aldı....piyasa doların döneceğini düşündü sattı....ama siyasi kriz var....yarın döner saldırır...finansdaki herif gelse mali süpürür....TEB gldtrf aldı 300 bin....gmstrf ye gelmedi....

Fon oynakliktan gldtrf ve gmstrf de marj açtı....

Usdtrf 10.97 gördü...

Döviz kontrolü ve

Lütfi Elvan iddiaya göre Merkez Bankası’na pas geçeceksiniz demiş. Yani Türkçesi faizi ne arttırın ne indirin demiş.

Merkez’dekiler durumu cumhurbaşkanına iletince deee
     Alıntı Originally Posted by silverysign Yazıyı Oku
    Portföydeki gümüş miktarı 83.850 kg idi. 1.290 kg daha temin etmişler. Şu anda 85.140 kg olmuş.
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sanko 41 bin lotu 56 dan verdi....100 baz puan indirim ve 10.20 dolar bekliyorum akşama...

4. Üstadım 645 kg daha temin etmişler fon sayfasına göre. Bu nedenle de bir ara %1,5 kadar açılan pozitif marj kapanmış. Şu anda yeniden gösterge değere gerilediği görünüyor fiyatın.

Alıntı Originally Posted by Koçibey Yazıyı Oku
    Direkten döndüler....şuan tahminen 200 bin lot var....bugün dipten işlem görüp 50 bin piyasadan aldı....piyasa doların döneceğini düşündü sattı....ama siyasi kriz var....yarın döner saldırır...finansdaki herif gelse mali süpürür....TEB gldtrf aldı 300 bin....gmstrf ye gelmedi....

Fon oynakliktan gldtrf ve gmstrf de marj açtı....

Usdtrf 10.97 gördü...

Döviz kontrolü ve

Lütfi Elvan iddiaya göre Merkez Bankası’na pas geçeceksiniz demiş. Yani Türkçesi faizi ne arttırın ne indirin demiş.

Merkez’dekiler durumu cumhurbaşkanına iletince deee

Allah'tan kork yeter.

5. 16:45 itibarıyla işlem hacmi 900 bin lota ulaştı, çok ciddi hareketler oluyor, küçük yatırımcı işlemleri değil çok belli.

Sanko 41 bin lotu 56 dan verdi....100 baz puan indirim ve 10.20 dolar bekliyorum akşama...

Allah'tan kork yeter.

6. Bu fonun yatırım aracı olduguna inanmıyorum ben artık. Coinden daha manipülatif ve bir hikayesi de yok, gümüşle ilgili ezoterik ve mistik hikayeleri geçersek. Nereden bulaştım çıkamıyorum.

7. Koçibey Üstadım bugüne ilişkin yorumunuz olur mu?

Saat daha 16:30 iken işlem hacmi çok uzun zamandan sonra 100 milyon TL oldu. %70'e yakın kısmı da alış emirleri.

Gösterge fiyatın %1,5 altında işlem görüyor ama.

Sanko 41 bin lotu 56 dan verdi....100 baz puan indirim ve 10.20 dolar bekliyorum akşama...

Allah'tan kork yeter.

8. gosterge fiyatin altinda islem gormesini anlamiyorum. ama 40 loradan 60 liraya cikinca insan cekinyor iater istemez. daha onceden 60 liradan maliyetlenip uzin sureden beridir bekleyeneler var. firsati gorunce cakiyorlar yeni ye i saticilar. bugun globi kutlari. yatirimci cikti adam 59 dan aldini 60 kusirlerden basabilirdu. fon bazen geliyir bir anda gidiyor gelmiyor. bekleki geldin. fon tahtaya alis yazamayinca kimse mal almiyor dogru durust. geldigimiz. hayur neden bazen os yazip sonra kaybokuyor fon anamiyoum.

Sayfa 128/137 İlkİlk ... 2878118126127128129130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •