Sayfa 62/137 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 489 - 496 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. Ne yapıyor bu yahu

2.  Alıntı Originally Posted by myucell Yazıyı Oku
    Ne yapıyor bu yahu
    Bu kadar garip bir yatırım aracı görmedim. Her seferinde bir daha almayacağım diyorum ama yine alıyorum. Ne yaptığını anlamak hakikaten zor. Ama sanırım günlük grafikte ONAYA geldi. Aksini düşünmek dahi istemiyorum..

3. bu fonu elimden çıkarırsam bir daha almayacağım. yeter artık bıktırdı
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

4. Gümüş artıda bu mu çıkmadı?
     Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    bu fonu elimden çıkarırsam bir daha almayacağım. yeter artık bıktırdı
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bunlar yine mi fiziki gümüş bulamıyor aradaki fark açıldı yine.

6.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Bunlar yine mi fiziki gümüş bulamıyor aradaki fark açıldı yine.
    39.5 gösterge fiyat 43.5...hergun 100 bin buluyor ama nafile....bugün bulamamış yarın bulur....bugün y.kredi yüzbin alınca çıktı....yarın biri fon hariç 100 bin satarsa düşer....

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Viopta gümüş kontratları işlem görmeye başladı, GMSTR fonu hala gümüşten yüksek fiyatlanıyor ve arbitraj imkanı sunuyor, elinde olan varsa satıp birkaç ay vadeli viop gümüş alım kontratı alıp, GMSTR ve spot gümüş fiyatı arasındaki fark kapanınca da viop pozisyonunu kapatıp tekrar GMSTR fonuna dönerek kar sağlayabilir.
    Yazdığım çalışır gibi görünüyor, komisyon vb hesaplanması lazım, yapacak olan varsa kendi hesabını yapsın ben fikir olsun diye yazdım bende fon yok yapamıyorum.

8. Yapi kredi cok saglam is yapti. Fonda lek mal kalmadi gibi. Yada buoamiyor piyasadan. Keskin satis yapmuyor fon. Bu nedenle narj surekli aciliyir. Boyle giderse gecenki gibi olabilir. Ayirca bu fo da stopaj kalkti. Bu fonu inca fiziki gumus aliyorsunuz ve taksbank sizin yerinize bedava sakliyor gumusu. Simdi bu fonla baska gram gumusleri karusturmayin. Keske alim firsati verse de ucuzdan doldursak.ama sanayi metallarinin sin zamanlardaki fiyat hateketlerini bilenler sanayi metali olan gumusden de ayni seyi bekliyorlar gibi. Keske fuleme firsati verse.

Sayfa 62/137 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •