Sayfa 130/137 İlkİlk ... 3080120128129130131132 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1.  Alıntı Originally Posted by Koçibey Yazıyı Oku
    Yarın ABD tefe Tüfe var....yüksek bekliyorum....onslarda da hareket

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ons 2000 e , gümüşte 26-27 dolara gitmeden hareket bitmemeli diye düşünüyorum. Düşünülenin aksine, faiz artış döneminde de kıymetli madenler şirketleri endeksin üzerinde performans göstermiş.. Beklentiyi al, gerçekleşince sat gibi

2. Hayırdır, burada davul zurna çalınmalı idi ...

Heyyy nerdesiniz?

Bayram var, bu topikde
    Ne yazarsam yazayım, kişisel fikirlerimdir ve kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bu ayın 17 sinde şirketlerin kkm ye geçiş i son....kişiye yaptılar olmadı, şirketleri dahil ettiler olmadı, vergi indirdiler olmadı, yuvam la yurtdışındaki gurbetçileri çektiler,son olarak yastık altı....her hafta birşey yumurtladilar sonuç 13.5 dolar....haftaya 17 si son....şirketler için....bu hafta tüm bu beklentilerin bittiği ve kayyumcularin zor önüne geçeceği bir hareket bekliyorum....tekrar 14 ler....kayyumcular 14 e fena baraj kurmalı yoksa batak....fitc not indirdi, savaş başlıyor, Fed faiz artıracak, enflasyon uçuyor, cari açık koşuyor ,petrol uçuyor....dolar dusemez....canhıraş 14 u savunacaklar....şirketlerden ve kişilerden 10 milyar $ tüm bunlarla para çözdüler bunu piyasada satmayip MB bankası direkt aldı...5 milyarla swap hariç net rezerv arttı geri kalan 5 milyarı kayyumcular dövizi tutmak için harcadılar....bir yerde kopacak ama nerde....filmin sonunu göreceğiz....bu hafta onslar ve doların da desteğiyle Gr gümüş Gr altında ralli bekliyorum ...yüzde 10....Gr 795 den başladı cuma günü 808....bu hafta Gr ciların haftasi....altına göre gümüş zayifsada beraber gidiyor

4.  Alıntı Originally Posted by Koçibey Yazıyı Oku
    Bu ayın 17 sinde şirketlerin kkm ye geçiş i son....kişiye yaptılar olmadı, şirketleri dahil ettiler olmadı, vergi indirdiler olmadı, yuvam la yurtdışındaki gurbetçileri çektiler,son olarak yastık altı....her hafta birşey yumurtladilar sonuç 13.5 dolar....haftaya 17 si son....şirketler için....bu hafta tüm bu beklentilerin bittiği ve kayyumcularin zor önüne geçeceği bir hareket bekliyorum....tekrar 14 ler....kayyumcular 14 e fena baraj kurmalı yoksa batak....fitc not indirdi, savaş başlıyor, Fed faiz artıracak, enflasyon uçuyor, cari açık koşuyor ,petrol uçuyor....dolar dusemez....canhıraş 14 u savunacaklar....şirketlerden ve kişilerden 10 milyar $ tüm bunlarla para çözdüler bunu piyasada satmayip MB bankası direkt aldı...5 milyarla swap hariç net rezerv arttı geri kalan 5 milyarı kayyumcular dövizi tutmak için harcadılar....bir yerde kopacak ama nerde....filmin sonunu göreceğiz....bu hafta onslar ve doların da desteğiyle Gr gümüş Gr altında ralli bekliyorum ...yüzde 10....Gr 795 den başladı cuma günü 808....bu hafta Gr ciların haftasi....altına göre gümüş zayifsada beraber gidiyor

Bu tablo normal mi gümüş icinScreenshot_2022-02-12-17-17-19-774_com.twitter.android.jpg

5.  Alıntı Originally Posted by Koçibey Yazıyı Oku
    Bu tablo normal mi gümüş icinScreenshot_2022-02-12-17-17-19-774_com.twitter.android.jpg

Normal değilde , Fed - Abd bankaları orda kuş uçurtmuyor… Bu hafta Rusya- Ukrayna sınırından gelecek haberlere göre ons- silver hareket edecektir.. Cuma biz kapandıktan sonra ufak bir prova yaptılar

6.  Alıntı Originally Posted by Koçibey Yazıyı Oku
    Bu ayın 17 sinde şirketlerin kkm ye geçiş i son....kişiye yaptılar olmadı, şirketleri dahil ettiler olmadı, vergi indirdiler olmadı, yuvam la yurtdışındaki gurbetçileri çektiler,son olarak yastık altı....her hafta birşey yumurtladilar sonuç 13.5 dolar....haftaya 17 si son....şirketler için....bu hafta tüm bu beklentilerin bittiği ve kayyumcularin zor önüne geçeceği bir hareket bekliyorum....tekrar 14 ler....kayyumcular 14 e fena baraj kurmalı yoksa batak....fitc not indirdi, savaş başlıyor, Fed faiz artıracak, enflasyon uçuyor, cari açık koşuyor ,petrol uçuyor....dolar dusemez....canhıraş 14 u savunacaklar....şirketlerden ve kişilerden 10 milyar $ tüm bunlarla para çözdüler bunu piyasada satmayip MB bankası direkt aldı...5 milyarla swap hariç net rezerv arttı geri kalan 5 milyarı kayyumcular dövizi tutmak için harcadılar....bir yerde kopacak ama nerde....filmin sonunu göreceğiz....bu hafta onslar ve doların da desteğiyle Gr gümüş Gr altında ralli bekliyorum ...yüzde 10....Gr 795 den başladı cuma günü 808....bu hafta Gr ciların haftasi....altına göre gümüş zayifsada beraber gidiyor

Bu model iyi düşünülmüş olsaydı, enerjinin son 10 yılda yaptığı en büyük yukarı hareket ile aynı zamana denk getirilmezdi.. Ya öngöremediler yada tahmin ettiğim gibi ortada bir plan yok.. Londra daki ağaları deval yapın siz, sonrasına bakarız demiş olabilir.

7. Gmstrf bugün yüzde 4 yapti....gümüş ons 23.92 deyken satıp usdtrf ye geçtim....Bahsettiğimiz olağanüstü #FED toplantısı 19.30 da başlayacak.
    piyasaburdan gelecek haberlere kitlenmiş durumda

8.  Alıntı Originally Posted by paşa konağı Yazıyı Oku
    Hayırdır, burada davul zurna çalınmalı idi ...

Heyyy nerdesiniz?

Bayram var, bu topikde
    İlginin az olması iyi olsa gerek, yolda toplayacağı çok yolcu olacak
    Ne yazarsam yazayım, kişisel fikirlerimdir ve kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 130/137 İlkİlk ... 3080120128129130131132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •