Sayfa 124/137 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 985 - 992 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. Unutmamak adina kendime nottur. kural 1 ....
    bidaha 10.30 a kadar beles fiyat olmadikca mala atlamak yok. Bugun yine erken davrandim hem carpildim emde iyi alim firsati kacirdim.

2. Axax alis satista 50 kurus komisyon oduyoum demissin yanlis anlamadiysan yuzde 1 komisyonun var. Bu komisyin dogruysa cok cok yuksek. Biraz arastir cok dusuk komisyonlu araci kurumkar var.

3.  Alıntı Originally Posted by Axax Yazıyı Oku
    Ben de 2 ay önce itiraz ettim iade ettiler. https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0201223-21.pdf

Sizde yeni link var mı uzatmayla ilgili?
    Garantibbva stopajların üzerine yatmak için bir haftadır uğraşıyor...kime şikayet ediyoruz bu kurumu...resmi gazete kararnamesinde içinde döviz geçen hariç ibaresi varmış...altın ve gümüş döviz gibi işlem görüyor diyorlar...üstüne yatacaklar anlaşılan...

4. Garantibbva yatırımdan stopaj iadesi alan var mı son 1 ayda?

5.  Alıntı Originally Posted by ibozgoren Yazıyı Oku
    Garantibbva yatırımdan stopaj iadesi alan var mı son 1 ayda?
    TEB iade etmişti ama düşük bir tutardı uğraşmak istemediler ondan diye düşünüyorum, sizinki büyük tutarsa yatarlar üstüne büyük ihtimal. Yani aslında resmi gazete var, avukat dava lafı vs ederseniz belki tırsarlar.

6.  Alıntı Originally Posted by ibozgoren Yazıyı Oku
    Garantibbva yatırımdan stopaj iadesi alan var mı son 1 ayda?
    internettenmi.yaptınız.işlemleri

7.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    internettenmi.yaptınız.işlemleri
    Evet internetten yapıyorum....ama online dekontta kesintinin ayrıntısını bile yazmıyorlar.

8.  Alıntı Originally Posted by ibozgoren Yazıyı Oku
    Evet internetten yapıyorum....ama online dekontta kesintinin ayrıntısını bile yazmıyorlar.
    nekesiyorlar..

Sayfa 124/137 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •