Sayfa 22/137 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 169 - 176 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. Karınız üzerinden vergi kesintisi yapılıyor bilginize

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar, Bankada gümüş hesabı açtırıp sanal da olsa gümüş almanın riski nedir bilgi verebilir misiniz rica etsem?
    Para ha! mevduatta, ha sukukta durmuş! ha da gümüş hesabında buradaki risk nerde? Banka riski mi kastediliyor?.

Exclamation Fiziki gümüş

Alıntı Originally Posted by Fibotrading Yazıyı Oku
    https://www.goldtakas.com/

Arkadaşlar,

Gümüş özellikle fiziki gümüş alım satımı konusunda benimde çok incelemem oldu geçmişte. İstanbulda kapalıçarşıda piyasa fiyatına alabilirsiniz diye yazıp paylaşıyordu okuduğum çoğu yerde insanlar ama yaşadığım yer itibariyle bunu tecrübe edemedim.Ben kendi adıma 2016 yılından bu tarafa linkteki kurumu has gümüş alımı için kullanıyorum.Alım yaptıktan sonra fatura online mailime ve basılı olarak adresime ulaşıyor.Yatırımınızı isterseniz kurumun güvencesinde kasasında tutabilirsiniz, isterseniz de gidip teslim alabilirsiniz.Arayın konuşun sitesini inceleyin. İAR ve Nadir rafinerinin gümüş külçe konusundaki fiyat politikalarını sosyal medya üzerinden çok eleştirdim ama cevap dahi alamadım.Hatta darphaneye gümüş ons ya da yurtdışında ki gibi coin basıp piyasa ya sürmesi konusunda talebim bile olmuştu Bol kazançlar tüm gümüş yatırımcılarına.
    Emtia piyasaları başlığında yazdığım yazım.Bol kazançlar.
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, Bankada gümüş hesabı açtırıp sanal da olsa gümüş almanın riski nedir bilgi verebilir misiniz rica etsem?
    Para ha! mevduatta, ha sukukta durmuş! ha da gümüş hesabında buradaki risk nerde? Banka riski mi kastediliyor?.
    Gldtrf &* gmstrf finans yatırım altın ve gümüş fonu neden avantajlı?

1: Al- sat marjı küçük yani %0.5 civarında....26.30 ile 26.40 diğer banka ve fiziki al sat yapanlarda bu marj çok fazla

2 : Bu marj al-sat yapma imkanı doğuruyor...mesela 26.31 e 10 bin lot yazıp alışta gelen malları 26.39 dan yaz satılırsa eger altın fiyatlarhiç oynamadan kar edebilirsin.

3: Bankadaki kıymetli maden hesapları (bazı bankalar hariç olabilir): altın veya gümüş cinsinden yatırımcıya verilen bakiyedir. Kısaca kağıt altın veya kağıt gümüş diyebiliriz; ama bu fonlar kesinlikle fiziki olarak altın ve gümüşlerinizi tutuyor hatta şuan gümüş elinde kalmadığı için alış giriyor ama satış giremiyor.

Fiziki mallarımız takasbank güvencesindedir.

4:Dezavantajı %10 luk kardan kesinti var lakin zarar edersen geri iadesi var çok çok uzun vadeli takılan için cazip değil ama kısa vadelerde kar edince sorun olmuyor.

5: Kaldıraç müsadesi var, paranızın 5 katı( aracı kurum ne müsade ederse) alınabiliyor.

6: Son olarak büyük fonlar buradan al- sat yapıp biriktiriyorsa bir hesap kitapları vardır ki alıyorlar.

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Bir GMSTR için teknik bir grafik paylaşmış olalım. 22.26 desteği çalışmış. Ayrıca yükselen kanal desteği de aynı yerde kesişmesi manidar olmuş. Sağlıklı bir yükseliş bekliyorsak bu desteğin kırılmaması gerekli. Altında kırılırsa kısa vadeli 21.90 var. Eğer destek çalışırsa yukarı yönlü harekette 23.70 ilk hedef sonraki fibo bandındaki 24.09 olacaktır.

2 gün önce yazmışız. Destek sonrası tepki de gelmiş. Tabii altının hareketine de bağlı bir hareket olarak görülebilir. Ancak gümüş daha fazla geri çekildiği için tepkisi de buna bağlı daha sert olabilecektir. İzlemeye devam ediyoruz tabii, zaman zaman da yapılması gerekeni yaparak. (Sadece seyirci olalım diye bu kadar teknik çalışma olmaz)
    Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

6. Yarın herkes gümüşe saldıracak

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 1727

17,27 doner
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Aksama dogru kirilan boyun cizgisine onaya giti. Onayi aldi bence. Ama orta vadeciler cok takamsin obo yu. Hepi topu 17,28 hedefi var. Olmayada bilir. Gelsede yuze 2 dusus cok da sey etmemek gerek. Ama piyasa obayu net gordu. Gunlerdir satici yokken bugun finans harici ii satis yedi. Gece obo kirilmasaydi ilave ywpacaktim sabah yemedi

8. ters flamaysa su son dusu. Hedefi 16,9. Ama beb 17,1-17,2 bandindan doner diyorum.

Sayfa 22/137 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •